Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
09.08.2017, MŠ Žižkovo údolí

O školce

Naše mateřská škola je v centru města v pěkném prostředí Žižkova údolí. Je to bývalá budova jeslí a jako MŠ slouží od května 1991. Jejím zřizovatelem je Městský úřad v Bílině.

Od 1.1.2003 jsme odloučeným pracovištěm MŠ Síbova332, která je příspěvkovou organizací. V roce 2005 byly z rozhodnutí MÚ Bílina zřízeny z jedné třídy MŠ jesle a zůstaly dvě třídy MŠ. Součástí školy je přilehlá, prostorná školní zahrada, kterou lze využívat po celý školní rok k pohybovým aktivitám a hrám dětí.
V současné době modernizujeme a vylepšujeme všechny prostory MŠ tak, aby se zde všechny děti i rodiče cítili příjemně.Budova je nově zateplena, jsou zde plastová okna, zrekonstruovány jsou umývárny dětí.

V oblasti výchovně vzdělávacího procesu škola využívá nových trendů.Pracujeme podle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání. ŠVP PV klade důraz na citovou stránku dítěte, respektování jeho potřeb a zájmů a na optimální rozvoj dítěte po stránce tělesné, psychické, sociální a duševní. K plnění výchovných cílů využíváme poznávací vycházky na Kyselku,do blízkého lesa a zámeckého parku. Spolupracujeme s odloučenými pracovišti MŠ Aléská a MŠ Síbova, základní školou, školní družinou, DDM, Speciálním pedagogickým centrem v Teplicích.

Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz