HOUBY

Aktuality

Středa16.10.2019 Děti ze třídy Koťat si povídaly o houbách.

Ovoce

Aktuality

Pondělí14.10.2019 Hruška,švestka,jablíčko - upevní ti zdravíčko.Děti ze třídy Berušek při výtvarných činnostech procvičily práci s barvou,učily se správně držet nůžky a stříhat.

HOUBY

Aktuality

Čtvrtek03.10.2019 Hádaly se houby,hádaly se v lese ...... děti ze třídy Berušek si povídaly o houbách.Naučily se novou píseň,taneček,básničku a také si houbičky vymodelovaly a nalepily mozaiku.Jsou to malé šikulky!

Hvězdičky

Aktuality

Středa02.10.2019 Děti z 1.třídy Berušek si vytvořily hvězdnou oblohu - rozvoj jemné motoriky,práce s barvami,štětcem,lepidlem,houbičkou a solí.

Ovocný kompot

Aktuality

Úterý01.10.2019 Děti ze 2.třídy Koťat se seznamovaly se sklizní ovoce na podzim a způsoby zpracování.Otisk rozpůleného ovoce do sklenice.

PLAVÁNÍ

Aktuality

Pátek27.09.2019 První seznamovací lekce plavání.Hurááá do vody.

Poznej svou značku

Aktuality

Čtvrtek26.09.2019 Děti ze třídy Berušek procvičovaly poznávání značky své i kamarádů.Na závěr si každý tu svou vymaloval prstovými barvami.

Přečíst více

"Každý svého zdraví strůjce"

Aktuality

Úterý24.09.2019 Dopoledne 23.9. 2019,  se obě třídy naší MŠ  na náměstí zúčastnily akce na podporu našeho zdraví. Dětem jsme díky výstavě jsme měli možnost vysvětlit, jak naše tělo uvnitř vypadá, z čeho se skládá, co je pro náš zdravý vývoj dobré a co ne.  Děti měly připravený krátký program - zazpívaly a zarecitovaly na podiu. Odměnou dostaly nafukovací balónky, omalovánky a potlesk.

Jabloň

Aktuality

Pátek20.09.2019  Děti ze třídy Koťat procvičovaly jemnou motoriku,práci s různým materiálem,střídaly techniky.

Cvičení u Berušek

Aktuality

Úterý17.09.2019 Po ránu si zacvičíme,zatančíme taneček,....děti ze třídy Berušek si každé ráno protáhnou svá tělíčka a vykouzlí si úsměv na líčka.

Přejít na stránku: 1