Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Vážení rodiče, usnesením vlády ČR o přijetí krizového opatření se od 1.3. 2021 uzavírají mateřské školy.    OŠETŘOVNÉ: informace o ošetřovném naleznete na: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu  Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.    DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné, bude probíhat formou příspěvků na webových stránkách MŠ www.ms-bilina.cz  Sledujte zde prosím aktuální informace.   DĚTSKOU SKUPINU PRO RODIČE DĚTÍ VYBRANÝCH PROFESÍ zajišťuje Základní škola Bílina, Za Chlumem. Přijímají děti od 3 do 10 let. Aktuální informace naleznete na https://www.zschlum.cz/novinky/zajisteni-pece-o-deti-izs-1    V případě dotazů se neváhejte obrátit na ředitelku MŠ Bílina, Síbova 332, Janu Žáčkovou na tel. 733 126 155. V DOBĚ UZAVŘENÍ MŠ SE NEHRADÍ ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ. PŘÍPADNÉ PŘEPLATKY BUDOU VYUČTOVÁNY V MĚSÍCI ČERVENCI. PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY BYL Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PO DOBU UZAVŘENÍ MŠ (OD.1.3. DO ODVOLÁNÍ) PŘERUŠEN!!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.
Zpět

Aktuality

P

POZOR PLNÍME SI ÚKOLY

Aktuality

Neděle28.02.2021 Krásný den všem,hodně zdraví a pohody!!!!!! Jelikož se nějakou dobu neuvidíme,hledejte v rubrice DOKUMENTY ke stažení náměty pro Vaše předškoláčky,ale nejen pro ně. Založte,prosím,dětem desky a po znovuotevření MŠ přineste třídním učitelká co dětičky splnily.Učitelky MŠ

Přečíst více

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE

Aktuality

Pondělí22.02.2021 Děti ze třídy Koťat si celý týden povídaly o práci a povolání. Poslechly si pohádku „O slepičce“, které kamarádi nepomohli zasít a sklidit obilí, ani s pečením koláčů, ale mlsat chtěli všichni. Naučily se písničku „Zedník“ a udělaly si koláče ze čtvrtky, které potřely lepidlem, posypaly mákem a kokosem. Procvičily si tak stříhání a špetkový úchop. Pří pohybových hrách „na hasiče“, „cukráře“ a „č…

Přečíst více

Moje tělo

Aktuality

Středa17.02.2021 Děti z první třídy Berušek si povídaly o lidském těle.Pojmenovávaly jednotlivé části těla a ukazovaly,na kterém místě je mají.Na závěr si zahrály "Na lékaře a sestříčky".

Přečíst více

Valentýnská srdíčka

Aktuality

Pondělí15.02.2021 " Mám srdíčko mám,komu já ho dám".Děti ze třídy Berušek i Koťat vytvářely pro své nejmilejší valentýnská srdíčka.Procvičily si jemnou motoriku při zdobení srdíček.

Přečíst více

Ptáčci v zimě

Aktuality

Čtvrtek11.02.2021 "Zaťukal nám na okénko ....",Děti ze třídy Berušek pozorovaly a potom také vytvořily ptáčky u krmítek.

Přečíst více

Sněhová nadílka

Aktuality

Čtvrtek11.02.2021 Hry se sněhem - úžasná věc!!!

Přečíst více

Zvířátka v zimě

Aktuality

Pondělí08.02.2021 "Za vánice u silnice jelen stopuje,....."Děti z 1.třídy Berušek si vyprávěly o zvířátkách,která žijí v lese.Učily se je pojmenovat,seznámily se se zvuky,které vydávají.Na závěr se naučily krásnou píseň o jelenovi a vytvořily kolektivní práci - obraz zvířátek v zimě.

Přečíst více

Krmítko pro ptáčky

Aktuality

Pondělí08.02.2021 Děti ze třídy Koťat si celý týden povídaly o tom jak zvířátka přežívají zimu. Poslechly si pohádku „Velký sníh“, naučily se písničku „Zvířátka v zimě“ a udělaly si krásné obrázky krmítek. Procvičily si tak koordinaci ruky a oka, jemnou motoriku a také špetkový úchop tužky.

Přečíst více

Dva sněhuláci

Aktuality

Čtvrtek28.01.2021 Děti ze třídy Berušek vytvářey sněhuláky z papíru.Procvičily si mačkání,lepení,trhání.

Přečíst více

SNĚHULÁK

Aktuality

Čtvrtek28.01.2021 Děti ze třídy Koťat si poslechly pohádku „Martínek a sněhulák“. Naučily se o něm básničku a také si ho namalovaly. Procvičily si krouživý pohyb ruky, správný úchop štětce, barvy a tvary. Sněhuláci se jim povedli.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13456

Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz