Ptáčci

Aktuality

Pondělí15.04.2019 Děti ze třídy Berušek vytvářely z keramické hlíny ptáčky.Procvičily si jemnou motoriku a vyrobily dekoraci k svátkům jara.

Ovečky

Aktuality

Pondělí15.04.2019 Děti ze třídy Koťat procvičily jemnou motoriku při práci s keramickou hlínou.Ovečky z hlíny se moc povedly a budou zdobit velikonoční travičku.

Papoušci

Aktuality

Středa10.04.2019 Ukázka exotického ptactva a opiček v MŠ.

Plavání

Aktuality

Úterý02.04.2019 První lekce plavání... My se vody nebojíme a plavat se naučíme. Voda je náš kamarád, plavání má každý rád

Sluníčko

Aktuality

Pátek29.03.2019 Sluníčko se usmálo,až to zemi zahřálo.Děti ze třídy Koťat vytvářely sluníčka z barevného papíru.Krásně hřejí,že.

Zvědavé semínko

Aktuality

Pátek29.03.2019 Semínko se probudílo,z hlíny lístek vystrčilo,.. děti ze třídy Koťat formou pokusu sledovaly jak roste semínko.

Sněženky

Aktuality

Středa27.03.2019 Sněženky se probudily, vykukují z travičky, já sněženky poznám dobře, podle jejich hlavičky.

Sněženky

Aktuality

Pátek22.03.2019 Z malinkého semínka,které v zimě spí,roste,roste rostlinka,když se probudí,......... Děti ze třídy Berušek si vyprávěly jak roste kytička a také si jednu vytvořily.Krásné,že?

Návštěva ZŠ

Aktuality

Středa20.03.2019 Děti ze třídy Koťat se před zápisem do 1.třídy šly podívat do ZŠ Lidická.Prohlédly si školní družinu,tělocvičnu,počítačovou učebnu a také navštívily své kamarády,kteří již do 1.třídy chodí.Ve škole se líbilo a teď už jen "huráá" k zápisu.

Další lekce bruslení

Aktuality

Úterý19.03.2019 Pohyb v každé podobě,a teď už i na ledě,to mají všechny děti rády,to je známá věc!

Přejít na stránku: 134567