Keramické mističky

Aktuality

Čtvrtek05.12.2019 Děti ze třídy Berušek se připravují na vánoce a tvoří překvapení - uvidíte ! Pracují s keramickou hlínou a barvami.

MIKULÁŠ

Aktuality

Středa04.12.2019 Děti v MŠ navštívil nefalšovaný Mikuláš s Andělem.Děti si poslechly poutavé vyprávění o tradici sv.Mikuláše a společně si zazpívali koledy a předvánoční písně.Na závěr byly děti obdarovány balíčky.

Adventní kalendář

Aktuality

Středa04.12.2019 Děti ze třídy Berušek si vytvořily adventní kalendář - TAK,a teď už budeme vědět,kdy bude chodit "Ježíšek".

Čertíci

Aktuality

Úterý03.12.2019 Čertíku Bertíku,co to neseš v pytlíku ..... .Děti ze třídy Berušek si vytvořily krásné čertíky.  Procvičily si jemnou motoriku,práci se štětcem,barvou,nalepování tvarů.Dílo se podařilo - kde je Mikuláš?

Rozsvícení vánočního stromu

Aktuality

Pondělí02.12.2019 Děti ze třídy Koťat přispěly svým vystoupením ke slavnostní atmosféře před rozsvícením vánočního stromu.Pásmo se všem líbilo a děti za svou odvahu a snahu dostaly sladkou odměnu a svezení ve vláčku.

Šípky

Aktuality

Pátek29.11.2019 Trhám šípky mám jich hrst,....děti ze třídy Berušek si vytvořily šípkový keř.Procvičily netradiční formy-rozfoukat kapku tuše,mačkání,lepení.

JEŽCI

Aktuality

Středa27.11.2019 "Kam se ježek v zimě schová ?.."Děti ze třídy Koťat se seznámily s lesními zvířaty a jejich přípravou na zimu.Pracovaly s přírodním materiálem,vystřihovaly,lepily.

Přečíst více

Pomozte spolu s námi opuštěným zvířatům z útulku v Jimlíně

Aktuality

Úterý19.11.2019 DĚTI  POMÁHAJ Í  ZVÍŘATŮM LISTOPAD – PROSINEC 2019   Pojďte s námi pomoc opuštěným zvířátkům z Jimlínského útulku, aby se jim žilo alespoň trochu lépe. Po rozhovoru s panem ředitelem místního útulku jsme zjistili, že by nejvíce ocenili pomoc v podobě :   1)  čistících prostředků značky  -   „S a n i t o l „     a     „ D E T O L“       a to zejména na umývání podlah, desinfekční prostředk…

Podzimní strom 1.třída

Aktuality

Pondělí18.11.2019 Děti ze třídy Berušek si kolektivně vytvořily podzimní strom.Využily řadu výtvarných technik.

Divadlo v MŠ

Aktuality

Pátek15.11.2019 Návštěva "Divadla Šikulka " byla jako vždy pro děti úžasným zážitkem a zároveň ponaučením.

Přejít na stránku: 13