Lesopark Chomutov

Aktuality

Čtvrtek13.06.2024 V pondělí 10.6. jsme s dětmi vyrazili na celodenní výlet do Chomutovského lesoparku. Na výlet jsme se vydali vlakem a byl to pro děti opravdu zážitek. Po příjezdu do Chomutova jsme dojeli do lesoparku, kde jsme měli možnost vidět spoustu zvířátek (např. plameňáky, tuleně, medúzy, losa, velbloudy, medvědy aj.). Zastavili jsme se také na malé farmičce, kde děti měly možnost vidět kozy, ovce, králíky…

Poslední lekce plavání

Aktuality

Úterý11.06.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Střípky ze Dne dětí-Berušky

Aktuality

Pátek07.06.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Den dětí-Koťata

Olympiáda Mimoňů

Aktuality

Středa05.06.2024 Děti ze třídy Koťat reprezentovaly naši mš v atletických závodech v Bílině na Kyselce. Soutěžily v těchto disciplínách: hod na cíl, hod do dálky, skok do dálky, běh na 40m, překážková dráha, štafetový běh. Děti se opravdu snažily podat co nejlepší sportovní výkony a dopoledne si moc užily. Odměnou byl pro ně skákací hrad ,medaile a sladkosti.

Přečíst více

Berušky vyráběly černouška z papíru

Aktuality

Středa05.06.2024 Děti u Berušek si povídaly o různých národnostech a dětech z celého světa. Dovídaly se jak a kde žijí, že mluví jinou řečí a také trochu jinak vypadají. Děti také pochopily, že i když některé národnosti jinak vypadají, stejně pláčou, když jsou smutní a radují se, když je něco potěší. Aby bylo veselo, tak si vyrobily pěkné "černoušky" z papírových ruliček a namalovaly každému moc hezky úsměv.

Beseda s městskou policií-Berušky

Aktuality

Středa05.06.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Malování na obličej

Aktuality

Pátek31.05.2024 V pátek 31.5. k nám do školky přišla maminka Barunky Solarové a vŠem dětem namalovala na obličej obrázky na přání. Děti byly z malování nadšené a mamince tímto všichni moc DĚKUJEME!!!

Beseda s městskou policií

Aktuality

Pátek31.05.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Návštěva hasičárny-Berušky

Aktuality

Pondělí27.05.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přejít na stránku: 134513