Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Vánoční truhlíky

Aktuality

Pátek20.11.2020 Všechny děti z mateřské školy přispěly svým uměním k vytvoření dekorativních truhlíků k výzdobě oken na našem náměstí.

Přečíst více

Draci

Aktuality

Pátek13.11.2020 Děti ze třídy Berušek si vyráběly krásné barevné draky.

Přečíst více

CO DĚLAJÍ ZVÍŘÁTKA NA PODZIM?

Aktuality

Čtvrtek12.11.2020 Brum, brum, brum, medvěd staví dům. Nejdřív stěny, potom střechu, leze, leze do pelechu. Brum, brum, brum, už má celý dům. Koťata si celý týden povídala o tom jak se zvířátka a ptáčci připravují na zimu. Děti si poslechly pohádku „Boudo, budko“, prohlížely si obrázky lesních zvířat, dovídaly se čím se živí, která z nich se ukládají k zimnímu spánku a jací ptáčci odlétají přečkat zimu do tepl…

Přečíst více

Draci

Aktuality

Pondělí09.11.2020 "Vyletěl si pyšný drak,vyletěl až do oblak...." Děti ze třídy Koťat si vyráběly papírové draky.Vyzkoušely si zapouštění barev do vlhkého podkladu,pracovat s netradičním materiálem a skládat papír do tvaru harmoniky.

Přečíst více

Listopadové čarování

Aktuality

Středa04.11.2020 "Padá listí zlaté,rudé,je ho plná zahrada......." Děti z 1.třídy Berušek si vyprávěly o podzimu a jeho znacích.Jedním je i padání listí a na naší zahradě ho máme všude plno.Děti se zapojily do úklidu listí,seznámily se s bezpečným zacházením s hrabičkama a košťátky.Ty nejkrásnější listy si vzaly do školky a vytvořily si krásné podzimníčky.

Přečíst více

DÝNĚ SEM A DÝNĚ TAM, VŠUDE KAM SE PODÍVÁM

Aktuality

Pátek30.10.2020 Jednou venku, při setmění, děti v strašidla se mění. V okně dýně, uvnitř svíčka, Halloweenská mají trička. Od domu k domu běhají a koledu všem říkají. Dejte nám sladkou koledu, nebo vám něco provedu. Koťata a Berušky si celý týden povídaly o svátku Halloween a dovídaly se jaké zvyky a tradice ho provázejí. A protože bez dýně, by to nebyl Halloween, tak si děti namalovaly dýni. Každý dostal š…

Přečíst více

O veliké řepě

Aktuality

Pátek23.10.2020 Děti ze třídy Berušek si vyprávěly celý týden o zelenině a o tom co je zdravé.Poslechly si pohádku a vytvořily řepu.

Přečíst více

Děšťový mrak

Aktuality

Čtvrtek22.10.2020 "Honily se šedé mraky v deští mezi paneláky ....." Děti ze třídy Koťat si vypráví o podzimním počasí.Naučily se písničku o deštivém mraku a ten si také vyrobily.Procvičily si jemnou motoriku a zručnost při vytrhávání papíru,tisku barvy a naučily se bezpečně zacházet s tupou jehlou při navlékání dešťových kapek.

Přečíst více

Houby

Aktuality

Čtvrtek15.10.2020 "Hádaly se houby,hádaly se v lese...." Děti ze třídy Berušek si procvičily drobné svaly ruky - hnětení, válení,mačkání.

Přečíst více

SKŘÍTEK PODZIMNÍČEK

Aktuality

Čtvrtek15.10.2020 Protože máme krásný barevný podzim, tak si děti u Koťat vybarvily suchým pastelem skřítka Podzimníčka. Děti si tak procvičily jemnou motoriku a zároveň vytvořily krásnou výzdobu do šatny.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13

Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz