Zimní radovánky

Aktuality

Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Svetr

Aktuality

Čtvrtek14.01.2021 Děti ze třídy Berušek pokračovaly v  povídání o zimním oblečení a k čepici a rukavicím si vytvořily ještě svetr.

Sněží,mráz kolem běží

Aktuality

Čtvrtek14.01.2021 Děti ze třídy Koťat se seznamovaly s charakteristickými znaky zimy.Při hře s barvou zapouštěly   zimní barvy do vlhkého podkladu.Procvičovaly správný úchop nůžek a střihání proužků.

Čepice

Aktuality

Pondělí11.01.2021 "Čepice mi hodně sluší,schovává mi obě uši ." Děti ze třídy Berušek se naučilky novou básničku a také si vytvořily krásné čepice.Procvičily si jemnou motoriku,tiskání,malbu prstovou barvou,lepení.

TŘI KRÁLOVÉ

Aktuality

Pátek08.01.2021 Koťata se seznamovala s tradicí tří králů. Děti si poslechly příběh o putování tří králů za Ježíškem, zahrály si pohybovou hru „král sedí na trůně“ a také si procvičily jemnou motoriku výrobou papírov…

Starší aktuality