Divadlo Šikulka v MŠ

Aktuality

Maňáskové divadlo s programem tří poučných pohádek.Zvířátka a odpadky - seznamuje děti s důležitostí chránit naši zem před ničením životního prostředí - třídíme odpad.O bráškovi a umíněné sestřičce - učí jak si vzájemně pomáhat,nežárlit a vidět v nov…

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Postava

Aktuality

Pátek15.02.2019 Kresba lidského těla se všemi detaily - práce dětí za třídy Koťat.

Pracujeme s interaktivní tabulí

Aktuality

Středa13.02.2019 Děti ze 2.třídy Koťat si procvičily svůj postřeh,zrakové vnímání,soustředění a paměť při práci na interaktivní tabuli.

Zima kolem nás

Aktuality

Čtvrtek07.02.2019 Tučňák.Jaká je to správná zima,když je kolem led a sníh .....děti ze třídy Berušek si vyprávěly o zimě a zimních sportech .Na závěr vytvořily kolektivní práci.

Zima na zahrádce

Aktuality

Středa06.02.2019 To je radosti - máme sníh !!!!

Starší aktuality