Huráááá na prázdniny

Aktuality

VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ PROŽITÍ PRÁZDNIN a RADOSTNÉ CHVÍLE S VAŠIMI DĚTMI. Kolektiv MŠ

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Výlet do Jimlína

Aktuality

Středa20.06.2018 Výlet se nám vydařil,dětem se pohádka "Pasáček vepřů" velice líbila,ale také prohlídka zámeckých prostor a parku .

Ocenění cvičenců

Aktuality

Středa20.06.2018 Za celoroční plnění sportovních úkolů projektu ČESKÉ OBCE SOKOLSKÉ " SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY - CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY",byly děti oceněny medailí,diplomem a drobnými dárky.

Vystoupení pro rodiče

Aktuality

Čtvrtek14.06.2018 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Atletika pro děti

Aktuality

Čtvrtek14.06.2018 Děti ze třídy Koťat se zúčastnily sportovního dopoledne na Kyselce.Užily si dopoledne plné sportu.Sportovní výkony byly po zásluze odměněny.

Starší aktuality