Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Vážení rodiče, usnesením vlády ČR o přijetí krizového opatření se od 1.3. 2021 uzavírají mateřské školy.    OŠETŘOVNÉ: informace o ošetřovném naleznete na: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu  Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.    DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné, bude probíhat formou příspěvků na webových stránkách MŠ www.ms-bilina.cz  Sledujte zde prosím aktuální informace.   DĚTSKOU SKUPINU PRO RODIČE DĚTÍ VYBRANÝCH PROFESÍ zajišťuje Základní škola Bílina, Za Chlumem. Přijímají děti od 3 do 10 let. Aktuální informace naleznete na https://www.zschlum.cz/novinky/zajisteni-pece-o-deti-izs-1    V případě dotazů se neváhejte obrátit na ředitelku MŠ Bílina, Síbova 332, Janu Žáčkovou na tel. 733 126 155. V DOBĚ UZAVŘENÍ MŠ SE NEHRADÍ ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ. PŘÍPADNÉ PŘEPLATKY BUDOU VYUČTOVÁNY V MĚSÍCI ČERVENCI. PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY BYL Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PO DOBU UZAVŘENÍ MŠ (OD.1.3. DO ODVOLÁNÍ) PŘERUŠEN!!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.
P

POZOR PLNÍME SI ÚKOLY

Aktuality

Krásný den všem,hodně zdraví a pohody!!!!!! Jelikož se nějakou dobu neuvidíme,hledejte v rubrice DOKUMENTY ke stažení náměty pro Vaše předškoláčky,ale nejen pro ně. Založte,prosím,dětem desky a po znovuotevření MŠ přineste třídním učitelká co dětič…

Přečíst více

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Kalendář akcí

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE

Aktuality

Pondělí22.02.2021 Děti ze třídy Koťat si celý týden povídaly o práci a povolání. Poslechly si pohádku „O slepičce“, které kamarádi nepomohli zasít a sklidit obilí, ani s pečením koláčů, ale mlsat chtěli všichni. Nauč…

Přečíst více

Moje tělo

Aktuality

Středa17.02.2021 Děti z první třídy Berušek si povídaly o lidském těle.Pojmenovávaly jednotlivé části těla a ukazovaly,na kterém místě je mají.Na závěr si zahrály "Na lékaře a sestříčky".

Přečíst více

Valentýnská srdíčka

Aktuality

Pondělí15.02.2021 " Mám srdíčko mám,komu já ho dám".Děti ze třídy Berušek i Koťat vytvářely pro své nejmilejší valentýnská srdíčka.Procvičily si jemnou motoriku při zdobení srdíček.

Přečíst více

Ptáčci v zimě

Aktuality

Čtvrtek11.02.2021 "Zaťukal nám na okénko ....",Děti ze třídy Berušek pozorovaly a potom také vytvořily ptáčky u krmítek.

Přečíst více

Starší aktuality


Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz