Sněženky

Aktuality

Z malinkého semínka,které v zimě spí,roste,roste rostlinka,když se probudí,......... Děti ze třídy Berušek si vyprávěly jak roste kytička a také si jednu vytvořily.Krásné,že?

Plánované akce

02.04. PLAVÁNÍ
04.04. Fotografování
09.04. Plavání
10.04. Papoušci v MŠ
16.04. Plavání

Návštěva ZŠ

Aktuality

Středa20.03.2019 Děti ze třídy Koťat se před zápisem do 1.třídy šly podívat do ZŠ Lidická.Prohlédly si školní družinu,tělocvičnu,počítačovou učebnu a také navštívily své kamarády,kteří již do 1.třídy chodí.Ve škole se…

Další lekce bruslení

Aktuality

Úterý19.03.2019 Pohyb v každé podobě,a teď už i na ledě,to mají všechny děti rády,to je známá věc!

Mozek

Aktuality

Pondělí18.03.2019 "Všechno co se učíme,do hlavy uložíme".Děti ze třídy Berušek si povídaly o lidském těle a vytvořily si "MOZEK".Procvičily si při tom jemnou motoriku a představivost.

Procbičujeme jemnou motoriku

Aktuality

Čtvrtek14.03.2019 Jak si pejsek roztrhl „kaťata“.Když to všechno zašívám,k tomu já si zazpívám.

Starší aktuality