Malovaní ježci

Aktuality

Děti z 1.třídy Berušek si procvičily jemnou motoriku při práci s prstovými barvami.Nejprve si,ale, ježka prohlédly v zahradě,naučily se říkanku s pohybem a píseň.Dětem se daří,"práce v MŠ" se moc líbí.

Plánované akce

17.10. Loutková pohádka
23.10. Poznávací výlet

Kouzelník v MŠ

Aktuality

Středa10.10.2018 P.kouzelník Waldini učil děti z naší školky kouzlit.Na závěr si mohly děti pohladit kouzelnou hrdličku.

Podzimní plody

Aktuality

Pátek05.10.2018 Děti ze třídy Koťat se seznamovaly s podzimními plody.Na základě prožitku z pozorování v přírodě a vyprávění si namalovaly šípkovou větvičku,jeřabinku nebo černý bez.

Ježci

Aktuality

Pátek05.10.2018 Ježku,ježku pod jabloní jablíčka tak krásně voní.Nasbírej si,když .....

Hruška - 1.třída Berušky

Aktuality

Čtvrtek04.10.2018 Povídala mušce muška,"Nejlepší je žlutá hruška ..." Děti malovaly prstovými barvami na základě prožitku.

Starší aktuality