Berušky

Aktuality

Děti ze třídy Berušek si povídají o "ukládání broučků" k zimnímu spánku.Vytvořily si krásné berušky.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Draci letí do nebe

Aktuality

Středa24.11.2021 Děti ze třídy Koťat si vyrobily papírové draky.Procvičily i jemnou motoriku při navlékání za pomoci tupé jehly.Zapouštěly barvy do vlhkého podkladu a uplatnily svou fantazii při nalepování netradičníh…

Podzimní sluníčka

Aktuality

Pátek19.11.2021 Děti z 1.třídy Berušek pracovaly na podzimním úkolu.Tvořily sluníčka různými technikami.Práce se zdařila, sluníčka vesele svítí!!

Dýně

Aktuality

Středa27.10.2021 "Tlustá boule břichatá,tlustá je a baňatá,....".Děti tvořily a využily při tom různé techniky.

Podzimní vycházka

Aktuality

Středa27.10.2021 Děti využily krásného podzimního počasí k  vycházce na Kyselku.Jistě všem vyprávěly co zažily a viděly.

Starší aktuality