2.lekce bruslení

Aktuality

Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Ptáčci u krmítek

Aktuality

Středa08.02.2023 Děti z 2. třídy Koťat poznávaly a malovaly ptáčky, kteří u nás přezimují a mohou je vidět u krmítek.

Bacily

Aktuality

Středa08.02.2023 Byl jeden bacil, do hlavy mě bacil. Nejedl jsem vitamíny, teď mám nosík plný rýmy. Berušky si celý týden povídaly o svém zdraví a co pro něj můžeme udělat.

VELIKONOČNÍ FOCENÍ

Aktuality

Čtvrtek02.02.2023 Vážení rodiče, pokud budete mít zájem o Velikonoční focení dětí, sdělte to, prosím, třídním učitelkám. Datum focení bude ještě upřesněn. Děkujeme

Koťata a zimní sporty