Houby

Aktuality

"Hádaly se houby,hádaly se v lese...." Děti ze třídy Berušek si procvičily drobné svaly ruky - hnětení, válení,mačkání.

Plánované akce

04.11. Plavání
11.11. Plavání
12.11. Canisterapie
18.11. Plavání
25.11. Plavání

SKŘÍTEK PODZIMNÍČEK

Aktuality

Čtvrtek15.10.2020 Protože máme krásný barevný podzim, tak si děti u Koťat vybarvily suchým pastelem skřítka Podzimníčka. Děti si tak procvičily jemnou motoriku a zároveň vytvořily krásnou výzdobu do šatny.

LISTOHRANÍ

Aktuality

Čtvrtek15.10.2020 Leze ježek, leze v lese, jablíčko si domů nese. Do listí se zahrabal, schoulil se a potom spal. Děti u koťat se učily o lese a stromech. Na vycházce si prohlížely stromy, učily se jejich jména a…

Jablůňka

Aktuality

Pátek09.10.2020 "Pod naším okýnkem ......"Děti ze třídy Berušek rozvíjely výtvarné dovednosti,jemnou motoriku,drobné svaly rukou.

Šípkový keř

Aktuality

Čtvrtek08.10.2020 Děti ze třídy Koťat poznávaly na vycházce podzimní plody.Jeden z nich si ve školce nakreslily.Rozfoukávaly tuž do tvaru keře a dokreslily šípky a lístky.

Starší aktuality