26.08.2020, MŠ Žižkovo údolí

Co děti potřebují pro pobyt v MŠ

Pohodlné oblečení do třídy

• Tepláky, legíny ,tričko s krátkým či dlouhým rukávem, kraťasy…..dle počasí
  • Na odpolední odpočinek potřebuje vlastní pyžamo.
  • Přezůvky s pevnou patou.
  • Klasické dětské bačkory – ne pantofle!

Oblečení na zahradu

• Tepláky, mikinu, kraťasy, tílko, tričko, pokrývku hlavy, botasky, sandály... - dle počasí.
    Ve věcech na zahradu děti ve třídě nechodí! Dejte dětem takové oblečení, aby se nebály, že se zašpiní.

Náhradní oblečení

• Spodní prádlo, tričko, punčocháče, ponožky, tepláky – tyto věci budou uloženy v sáčku v přihrádce v šatně.
  • Na výtvarnou výchovu potřebují děti zástěrku, aby si neumazalo oblečení.

Děti musí mít v přihrádce více náhradního oblečení pro případ nehody / spodní prádlo, tričko, punčocháče, tepláky/ v podepsané igelit. tašce nebo sáčku.

Hřeben se šňůrkou na zavěšení

Z hygienických důvodů je třeba mít svůj vlastní, který si dítě pozná. Kartáče jsou vhodné pro holčičky s dlouhými vlasy.

Všechny věci musí být podepsané! Předejdete ztrátám a hledání.