Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

JAKO RYBKY VE VODĚ

Aktuality

Pátek08.10.2021 Děti ze třídy Koťat navštívily plaveckou halu a mají za sebou první lekci plavání. I přesto, že nás bylo málo, děti si plavání opravdu užily a ve vodě plavaly jako rybičky.

Přečíst více

O VELIKÉ ŘEPĚ

Aktuality

Pátek08.10.2021 Vyrostla řepa veliká na políčku, na poli. Děda velký košík má, řepou si ho naplní. Děti ze třídy Koťat si povídaly o zelenině, která se sklízí na podzim. Poslechly si a také zahrály pohádku „O veliké řepě“, procvičily si pozornost při pohybové hře na „sběrače“ a udělaly si obrázek řepy. Tupovaly temperu houbičkou na šablonu, kterou po zaschnutí nalepily na čtvrtku a na závěr nalepily okolo…

Přečíst více

SKŘÍTEK PODZIMNÍČEK

Aktuality

Pátek08.10.2021 Děti ze třídy Koťat si povídaly o tom, co vše se děje na začátku podzimu a jaké změny v přírodě můžeme v tomto období pozorovat. Pří vycházce si nasbíraly větvičky, listy ze stromů a také malá jablíčka, aby si ve školce mohly vyrobit „skřítka Podzimníčka“. K bramboře připevnily pomocí špejlí listy, malé jablíčko, z větviček vytvořily ručičky, dozdobily skřítka dalšími přírodninami a radovaly se j…

Přečíst více

Srdíčka pro Václava Havla

Aktuality

Čtvrtek07.10.2021 Děti z 1.třídy Berušek vytvořily dekoraci na výstavu k výročí Václava Havla,která bude v síni u kostela.

Přečíst více

Kouzelná jablůňka

Aktuality

Pondělí04.10.2021 Stojí jabloň zelená,má jablíčka červená,červená,voňavá v listí schovaná.Děti ze 2.třídy Koťat se seznamovaly s podzimním ovocem a jeho sklizní.Při pobytu venku pozorovaly ovocné stromy v sadu.Stromy si pak v MŠ namalovaly.

Přečíst více

Hvězdy

Aktuality

Pátek24.09.2021 Září,září,září,hvězdy září v Září.Děti ze třídy Berušek " čarovaly "  s voskovou pastelkou a barvou.

Přečíst více

Poznáváme svět

Aktuality

Středa22.09.2021 Děti ze třídy Berušek se seznamovaly s děním nve městě.Navštívily program " Den s energii".I když jsou ještě hodně maličcí,úspěšně plnily přiměřeně svému věku úkoly.Za svou snahu a šikovnost dostaly odměnu.

Přečíst více

VÝLET ZA OVEČKAMI

Aktuality

Středa22.09.2021 Děti ze třídy Koťat strávily příjemné dopoledne, na pozemku Hornické nemocnice s poliklinikou, u Kamerunských oveček. Poslechly si krátké povídání o ovečkách, odpověděly na otázky kvízu a za každou správnou odpověď mohly ovečky potěšit laskominou v podobě jablka, mrkve , nebo větvičky pelyňku. Podívaly se na přepouštění oveček do podzimního výběhu, zahrály si turnaj v přehazované a protáhly si t…

Přečíst více

První dny v MŠ

Aktuality

Čtvrtek09.09.2021 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Třídní schůzka

Aktuality

Čtvrtek26.08.2021 Informativní schůzka pro rodiče všech dětí se uskuteční v MŠ 14.9.2021 v 15.00 hodin.Účast všech rodičů je žádaná.Děkujeme a těšíme se na Vás.

Přečíst více

Přejít na stránku: 2

Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz