Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

d

divadlo v MŠ

Aktuality

Středa18.10.2017 Naši MŠ navštívilo divadélko Šikulka s pásmem tří pohádek s výchovným podtextem - přátelství,nový kamarád,nepřátelství,neposlušnost.Dětem se představení moc líbilo a už teď se těší na další.

Přečíst více

J

Ježci

Aktuality

Středa18.10.2017 Ježek sedí pod jabloní,.... Děti pracovaly s prstovými barvami,barevným papírem,lepidlem.

Přečíst více

P

Plody podzimu

Aktuality

Pondělí16.10.2017 Hruška,švestka,jablíčko – posílí ti zdravíčko!! Modelujeme plody podzimu-procvičujeme rozvoj záprstních svalových skupin – mačkání,válení,uštipování,tlučení – výběr ovoce dle volby dětí.

Přečíst více

p

práce na zahrádce

Aktuality

Čtvrtek12.10.2017 Děti ze třídy Berušek si vyzkoušely jak se pracuje při úklidu zahrádky.

Přečíst více

H

Houby

Aktuality

Pondělí09.10.2017 Hádaly se houby hádaly se v lese,kterou z nich si houbař domů dřív odnese. Děti ze třídy Berušek si povídají o tom jaké plody sklízíme na podzim. Nejprve se seznamovaly s houbami.Naučily se písničky a říkanky a na samý závěr si vytvořily krásné hříbky,muchomůrky a bedly.

Přečíst více

P

Princeznička na bále poztrácela korále.

Aktuality

Pátek06.10.2017 Princeznička na bále poztrácela korále. Děti navlékaly brambory a mrkev pomocí tupé jehly – korále.Rozvíjely tak jemnou motoriku,soustředění,dokončit započatou činnost,dodržovat bezpečnost při práci s tupou jehlou při navlékání.

Přečíst více

B

Byla jedna babka,

Aktuality

Středa27.09.2017 prodávala jabka.Za děravý groš,prodala jich koš. Děti si vytvořily jablíčka a pomocí šablony si je vystřihly,z natrhaných barevných papírků vyplnily plochu nalepením.Procvičily si jemnou motoriku,bezpečné zacházení s nůžkami.

Přečíst více

z

značky

Aktuality

Úterý26.09.2017 Děti ze třídy Berušek pracovaly s prstovými barvami.Kažký si vybral,pojmenoval a vybarvil svou značku.Vše se zdařilo.

Přečíst více

v

výstava vláčků

Aktuality

Pátek22.09.2017 Děti navštívily výstavu vláčků a nádraží v OC Olympia.Seznámily se s 3D modelem lokomotivy,železničním tunelem,kokpitem lokomotivy zvané Brejlovec,jízdenkovou budkou s historickými jízdenkami,historickou vlakovou toaletou uniformami,panely s vláčky .Dětem se líbilo,vše si mohly bezpečně vyzkouše,osahat.Na závěr dostaly od paní průvodčí,která je celou expozicí provázela odměnu v podobě pexesa a pra…

Přečíst více

o

olympiáda Mimoňů

Aktuality

Čtvrtek21.09.2017 Děti ze třídy Koťat se účastnily sportovního dopoledne,kde si vyzkoušely svou fyzickou zdatnost,obratnost a týmovou spolupráci. Děti závodily v několika disciplínách:hod na cíl,skákání v pytlích a na míči,střelba na terč,překážková dráha,skok do dálky. Dětem se závody líbily a odměnou za jejich snažení byla sladká odměna a medaile.

Přečíst více

Přejít na stránku: 124

Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz