Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Sněženky

Aktuality

Pátek22.03.2019 Z malinkého semínka,které v zimě spí,roste,roste rostlinka,když se probudí,......... Děti ze třídy Berušek si vyprávěly jak roste kytička a také si jednu vytvořily.Krásné,že?

Přečíst více

Návštěva ZŠ

Aktuality

Středa20.03.2019 Děti ze třídy Koťat se před zápisem do 1.třídy šly podívat do ZŠ Lidická.Prohlédly si školní družinu,tělocvičnu,počítačovou učebnu a také navštívily své kamarády,kteří již do 1.třídy chodí.Ve škole se líbilo a teď už jen "huráá" k zápisu.

Přečíst více

Další lekce bruslení

Aktuality

Úterý19.03.2019 Pohyb v každé podobě,a teď už i na ledě,to mají všechny děti rády,to je známá věc!

Přečíst více

Mozek

Aktuality

Pondělí18.03.2019 "Všechno co se učíme,do hlavy uložíme".Děti ze třídy Berušek si povídaly o lidském těle a vytvořily si "MOZEK".Procvičily si při tom jemnou motoriku a představivost.

Přečíst více

Procbičujeme jemnou motoriku

Aktuality

Čtvrtek14.03.2019 Jak si pejsek roztrhl „kaťata“.Když to všechno zašívám,k tomu já si zazpívám.

Přečíst více

Na ledě

Aktuality

Úterý12.03.2019 "Vzít si brusle a jít na led - lepší je než mít  v ruce  tablet!"První výcviková hodina na ledě pod vedením trenérů HC Draci Bílina se dětem velice líbila.Už se těší na příští týden.

Přečíst více

Výsledky recitační soutěže

Aktuality

Úterý12.03.2019   ROČNÍK BOŘEŇSKÉ ČARODĚJNICE – RECITAČNÍ SOUTĚŽ   kategorie jednotlivci (nepostupová) Veronika Vaculínová – MŠ Aléská Ema Skřivánková – MŠ Aléská     3.Theodora Deáková - MŠ Čapkova   kategorie soubory (nepostupová) MŠ Aléská – Kamarádi MŠ Žižkovo údolí – Koťata MŠ Síbova – Agáta Kalabzová, Klára Türbová

Přečíst více

Přání k MDŽ V LDN

Aktuality

Pondělí11.03.2019 Děti ze třídy Koťat si v pátek 8.března připravily pro nemocné v LDN Bílina pásmo básniček,písniček,tanečků a pohádku k oslavě svátu MDŽ.Společně s drobným dárečkem popřály vše nejlepší.

Přečíst více

Recitační soutěž

Aktuality

Pondělí11.03.2019 Děti ze třídy Koťat se připravovaly na recitační soutěž "Bílinská čarodějnice".MŠ zastupovaly  děti v kolektivní recitaci - zde získaly 2.místo.Jmenovitě Karel Kuklík,Vítězslav Ulrich,Magdaléna Mlejová,Adéla Kuklíková a Anna Prejzová. V soutěži jednotlivců se účastnila Anna Prejzová a Magdaléna Mlejová. Všem dětem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci MŠ.

Přečíst více

Loutkové divadlo

Aktuality

Pondělí11.03.2019 Představení "Když se čerti ženili" se dětem velice líbilo.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13456

Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz