Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

b

barevné listí

Aktuality

Pondělí20.11.2017 Děti ze třídy Berušek si pohrály s barvou a listy.Vytvořily krásný podzimní strom.

Přečíst více

J

Ježek

Aktuality

Pondělí20.11.2017 TIŠE,TIŠE JEŽEK SPÍ,AŤ HO NOKDO NEVZBUDÍ.Děti se seznamovaly s lesními zvířátky a jejich přípravou na zimu.Vystřihovaly podle předkreslené šablony tvar ježčího těla a dolepovaly bodliny z korku.Při tvorbě pozadí si děti hrály s barvou - otisk barevného listu.

Přečíst více

d

dráčci

Aktuality

Pondělí13.11.2017 Děti,děti draci letí.. Děti ze třídy Berušek si vytvořily podzimní pozdrav v podobě papírových dráčků.Procvičily si dovednost pracovat samostatně,umět se rozhodnout při výběru materiálu,rozvoj drobných svalů ruky.Krásní,že!

Přečíst více

d

draci

Aktuality

Pondělí13.11.2017 Mámo,táto draci letí,letí,letí do nebePři výrobě draků děti uplatnily svou fantazii,představy a zručnost.Procvičily si jemnou motoriku při namotávání provázků a výrobě mašliček.Každý dráček byl jiný a dětem se práce opravdu zdařila.

Přečíst více

a

a ještě jednou dýně

Aktuality

Pondělí06.11.2017 Tentokrát si děti vyzkouěely dýně vydlabat,společně s paní učitelkama vyřezat a vystavit před MŠ.

Přečíst více

m

malované dýně

Aktuality

Pondělí06.11.2017 Děti obou tříd si vytvořily malované dýně.

Přečíst více

s

strašidýlka

Aktuality

Pondělí06.11.2017 Strašidýlka děti z 1.třídy Berušek vytvářely strašidýlka.Procvičily si jemnou motoriku,práci s přírodním materiálem,soustředěnost na práci.“To se nám to,ale,povedlo!“

Přečíst více

n

netopýři a ....

Aktuality

Pondělí06.11.2017 Netopýři a strašidýlka Děti ze třídy Koťat při výrobě procvičily stříhání po linii,správný úchop nůžek,překládání papíru do harmoniky,mačkání papíru.Všechny děti pracovaly s chutí,práce se zdařila.

Přečíst více

h

hříbek

Aktuality

Úterý24.10.2017 Hříbek Dupy,dupy,dup nesu košík hub. Vzhledem k tomu,že velké množství dětí má problémy se správným držením tužky nacvičovaly „špetkový“ úchop formou hry při výtvarném tvoření.Houbička – hříbek byla posypána mletou kávou,strouhankou a rýží.Hra se dětem velice líbila a současně nyl vytvořen hezký obrázek.

Přečíst více

P

Podzimníček

Aktuality

Pondělí23.10.2017 Skřítek podzimníček Rozvíjení fantazie a představivosti,práce s přírodním materiálem,udržení čistoty při práci s lepidlem

Přečíst více

Přejít na stránku: 135

Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz