Opi opi opičky

Aktuality

Děti ze třídy Soviček si vyrobily veselé opice z papíru. Procvičily si stříhání, lepení a skládání papíru. Na chodbě teď máme pěkný pavilon opiček.

Na divadelním představení O pejskovi Balynce

Aktuality

Pondělí23.05.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Radovánky na zahradě

Kytičková soutěž

Aktuality

Pondělí23.05.2022 Sovičky soutěžily,kdo jako první donese barevné kytičky do svých váziček. Všem dětem se soutěž moc líbila a čekala na ně sladká odměna.

Malování provázkem

Aktuality

Úterý17.05.2022 Malování provázkem je velká zábava, zjistily naše Sovičky. Hádejte, co jim na papíře vzniklo za pěkný obrázek? Fantazii a představivosti se meze nekladou...

Starší aktuality