Šálek čaje zahřeje, když mě studí závěje

Aktuality

Sovičky si uvařily čaj a zkoušely si zahřát ruce o hrneček. Zahřívaly dlaně třením o sebe nebo dýchaním na ruce. Potom si namalovaly svůj oblíbený hrneček s čajem.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Jak Sovičky krmily kachny u řeky

Aktuality

Neděle24.01.2021 Myslíme na zvířátka v zimě.  Soviček myslí na zvířátka v zimě a proto vyrazily na Kyselku, kde krmily kachny.

Přečíst více

Sovičky se radují ze sněhu

Aktuality

Neděle24.01.2021 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Když Sovičky bruslí...

Aktuality

Neděle24.01.2021 Bruslím, bruslím po ledu,báječně to dovedu,nesmím spadnout ani jednou,pojďte bruslit všichni se mnou.

Výtvarné hrátky u Myšek

Aktuality

Pátek22.01.2021 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Starší aktuality