Pilné Sovičky si připravily zeleninový salát

Aktuality

Celý týden jsme si s dětmi povídali o zelenině.Všichni splnili domácí úkol a donesli kus zeleniny, ze které jsme si udělali výborný zeleninový salát. Dětem moc chutnal a na rodiče už tak nezbylo

Mrkvové záhonky u Soviček

Aktuality

Pondělí27.09.2021 Sázím,sázím zeleninu,ruce mám už samou hlínu, sázím mrkev,sázím zelí, abychom se dobře měli. Sovičky, stříhali,lepili a procvičovali špetkový úchop.

Když Sovičky pečou buchtu

Aktuality

Pondělí27.09.2021  Ve školce jsme si upekli velmi dobrou buchtu. Zdravě jsme si zamlsali. Zeptejte se vašich dětí, co všechno naši kuchtíci dávali do těsta.

Naše milé Včelky v akci

Aktuality

Pátek24.09.2021 Kde jsou všechny včeličky? Doma léčí rýmičky. Není nás tu ani půl, máme tady prázdný úl. Až se všichni sejdeme, spolu si pohrajeme.

Myšky poznávají svoje značky

Aktuality

Středa22.09.2021 Svojí značku poznám hravě,do školky jsem přišel právě.Slunce, hvězda, letadlo,Co tě to jen napadlo?Myška, medvěd, jablíčko,stýská se jen maličko.Srdce, auto, kytička,je tu hodný kluk i holčička.

Starší aktuality