Jak to bylo s Budulínkem

Aktuality

Jak to bylo s Budulínkem? …...si vyzkoušely děti od Soviček. Zahrály si pohádku a ochutnávaly hrášek. Bylo při tom veselo.

Pohádkové hádání

Aktuality

Pátek22.03.2019 Sovičky si zasoutěžily ve znalostech pohádek. Prověřil je pohádkový kvíz. Účast byla veliká - 4 družstva (Červené karkulky, Rákosníčci, Šmoulové a Mimoňové). I když může vyhrát jen jeden, nakonec zvít…

Přečíst více

Do Soviček místo dětí, přišla celá pohádka

Aktuality

Pátek22.03.2019 Zatancovat si, pobavit se v maskách, bylo bezva. Školku navštívila spousta pohádkových bytostí. Podívejte, jak jim to slušelo!

Přečíst více

Od pondělí do pátku, Sovičky maj´ pohádku

Aktuality

Pátek22.03.2019 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Něco se chystá u Soviček

Aktuality

Pátek22.03.2019 Něco se chystá. Něco se děje. Je to však tajemství. Sovičky neprozradí. Konají se velké přípravy na soutěž.

Starší aktuality