Pohádkový bál v MŠ

Aktuality

Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Kostičky navštívily MŠ Žižkovo údolí

Aktuality

Pátek15.03.2024 Děti ze třídy Kostiček navštívily zahrádku kamarádů z MŠ Žižkovo údolí. Podívaly se, kam některé budou na chvíli chodit během letních prázdnin v době, kdy naše školka bude uzavřena.

Klubíčka na překážkové dráze

Aktuality

Úterý27.02.2024 Překážkovou dráhu zvládly děti ze třídy Klubíček hravě. Jednou ji zdolaly jako medvěd, poté třeba jako kočička. Děti bavilo měnit si masky a chtěly tak překonávat dráhu znovu a znovu.

Sněhulák v Kostičkách

Aktuality

Pátek23.02.2024 Postavit si sněhuláka není žádná věda, ale když sníh nemáme ? Ach běda, běda! Sněhovou kouli jsme si udělali z kamarádů a bublinkové fólie. A papírové tvoření se ve sněhuláka promění.

Klubíčka se učí lyžovat

Aktuality

Pátek23.02.2024 Venku sice nesněží, ale u nás ve školce se přesto lyžuje. Nevěříte? Podívejte se do naší galerie.

Starší aktuality