Pomozte spolu s námi opuštěným zvířatům z útulku v Jimlíně

Aktuality

DĚTI  POMÁHAJ Í  ZVÍŘATŮM LISTOPAD – PROSINEC 2019   Pojďte s námi pomoc opuštěným zvířátkům z Jimlínského útulku, aby se jim žilo alespoň trochu lépe. Po rozhovoru s panem ředitelem místního út…

Co umí naše srdce

Aktuality

Pondělí18.11.2019 To už Sovičky ví a také si to na modelu vyzkoušely.

Jak pracují naše plíce

Aktuality

Pondělí18.11.2019 Sovičky si vyzkoušely jak pracují naše plíce. Také jsme si povídali o tom, co jim škodí.

Přečíst více

Sovičky se učí s tabletem

Aktuality

Pondělí18.11.2019 Sovičky procvičovaly mozkové závity u tabletů s programem o liském těle.

Rentgen ruky

Aktuality

Pondělí18.11.2019 Sovičky si zkusily udělat rentgen své ruky pomocí vatových tyčinek, které přilepily na obkreslenou ruku. A podívejte se, jak se jim to povedlo!

Starší aktuality