Podzimní dovádění

Aktuality

Podzim jsme si s dětmi náležitě užili.Vyráběli jsme,tančili,zpívali a poznávali podzimní přírodu.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Co přinášíš podzime, to se brzy dozvíme.

Aktuality

Středa30.10.2019 Podzim přináší mnoho zajímavostí.Děti poznávaly barvy,prohlížely obrázky s podzimní tématikou,tvořily,tančily,zpívaly a při každodenních procházkách poznávaly podzimní přírodu.

ZÁŘÍ

Aktuality

Pondělí23.09.2019 A je tu opět září a s ním i nové děti.Nejdříve byly jesle jedno velké slzavé údolí ale netrvalo dlouho a po pláči a křiku nebylo ani památky.Děti se brzy zapojily do her a tanečků.

Přečíst více

HURÁÁÁ jsou tu prázdniny!!!

Aktuality

Úterý25.06.2019 Všem přejeme hezké prožití prázdninových dnů.

Vítáme léto

Aktuality

Pondělí24.06.2019 Léto je prázdniny,mráček ani jediný.Dovádíme na zahradě,poznáváme letní přírodu,život kolem nás,využíváme tvořivých her a rozvíjíme tvořivost.

Starší aktuality

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.