Bezpečnost v dětské skupině

Aktuality

Děti se seznamují s pravidly v dětské herní skupině.Společně se snažíme upevňovat bezpečné klima a přátelské vztahy.Dále si povídáme o bezpečnosti v přírodě a posilujeme hygienické návyky.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Leden v Dětské skupince

Aktuality

Pondělí15.01.2024 To přišla zima,mrazů je čas, podzim už dříme,žár slunce zhas. Děti se po Vánocích vrátily plné dojmů z dárečků,které dostaly  doma pod stromeček a i tady na ně čekala spousta nových hraček. Děti si h…

Advent

Aktuality

Čtvrtek14.12.2023 Děti ze skupinky Dráček navštívil Mikuláš a Anděl. Děti byly statečné,společně zazpívaly píseň pro Mikuláše a za odměnu dostaly balíček plný sladkostí.

Listopadové hrátky

Aktuality

Středa29.11.2023 Děti se zdokonalovaly v pracovních, výtvarných a hudebních dovednostech.

Šikovné ruce

Aktuality

Úterý14.11.2023 Ruce, ruce ,ručičky, máte pěkné prstíčky. Máte pěkné dlaně,  zatleskáme na ně

Starší aktuality

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.