Listopad v jeslích

Aktuality

Listopad v jesličkách probíhá v proudu oslav a veselí. Seznamovali jsme se s tradicí dušiček as proměnlivým počasím, které listopad přináší.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Dýňování

Aktuality

Úterý08.11.2022 Děti se seznamovaly s hlavními znaky podzimu,získávaly povědomí o zvycích,opakovaly zdvořilostní návyky,upevňovaly citové vnímání vůči okolí a podílely se na výzdobě jeslí. Dále se konal v jeslích kar…

Město Bílina - sdělení

Aktuality

Sobota05.11.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Drak

Aktuality

Středa26.10.2022 Draku,draku výlet výše.Děti zdokonalovaly své pracovní a kreativní dovednosti.

Kopeček listí

Aktuality

Pondělí17.10.2022 Šlape z listí kopeček,pod ním funí ježeček.Kampak,milý ježku,jdeš?Jestlipak to uhádneš?Jdu se schovat na zimupod lístkovou peřinu.

Starší aktuality

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.