Hasiči

Aktuality

V pátek navštívili MŠ hasiči se svým autem.Také děti z Jesliček se přišly podívat a moc si to užily.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Duben

Aktuality

Úterý23.04.2019 V dubnu se travička tak pěkně zelená, i když je maličká, pro nás moc znamená. Rozkvetou kytičky, zavoní háj, pupence, větvičky, to je náš ráj.

Březen za kamna vlezem.

Aktuality

Pondělí18.03.2019 Děti procvičovaly jemnou a hrubou motoriku, zdokonalovaly pracovní dovednosti, seznamovaly se s hudebními nástroji a učily se nové písně a básně s jarní tématikou.

ÚNOR V JESLÍCH

Aktuality

Středa13.02.2019 U nás v jeslích je stále veselo.Děti se učí mnohým dovednostem,seznamují se s novými informacemi,hrají si,skotačí,cvičí,vyrábí a také zpívají.To,aby byly děti spokojené,je pro nás velice důležité a je…

Radovánky na sněhu

Aktuality

Středa13.02.2019 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Starší aktuality

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.