Jaro v jeslích

Aktuality

Když  se jaro probudí,  zem už tolik nestudí, vytahuje sedmikrásky, pampeliškám češe vlásky.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Čáry,máry

Aktuality

Středa04.05.2022 Čáry máry kouzlení ,ať se ta věc promění.  Do jesliček vklouzla kouzla v podobě tvoření.

Velikonoční těšení

Aktuality

Středa13.04.2022 Děti se seznamovaly s tradicemi Velikonoc, společně tvořily a skotačily.

Haló,haló,jaro vstalo.

Aktuality

Pondělí28.03.2022 Děti procvičovaly jemnou motoriku,poznávaly znaky jara a pozorovaly měnící-se přírodu.

Šikovné ruce.

Aktuality

Středa09.03.2022 Podívejte na ně, na šikovné dlaně.  Pohladí a poprosí, mámě tašky odnosí. Zatleskají,zamávají, navzájem si pomáhají.

Starší aktuality

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.