Přání

Aktuality

Všem dětem a rodičům přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2019 !

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

PROSINEC V JESLÍCH

Aktuality

Úterý11.12.2018 DĚTI V JESLÍCH OPĚT NEZAHÁLELY A UDĚLALY KUS PRÁCE. ŠROUBOVALY A VKLÁDALY TVARY DLE PŘÍSLUŠENSTVÍ,ABY SI PROCVIČILY SVÉ MOTORICKÉ DOVEDNOSTI. DĚTI DÁLE VYRÁBĚLY ANDĚLA,ČERTA A MIKULÁŠE,A PROTOŽE JSOU …

Korálky

Aktuality

Pondělí12.11.2018 Zručné prstíky našich malých šikulů,navlékaly korálky.

Jablíčka

Aktuality

Pondělí12.11.2018 V tomto chladném podzimním období došlo i na téma vitamíny,a protože jich zrovna v ovoci máme dost,popovídali jsme si o něm.Na závěr byla k naší výtvarné tvorbě vybrána jablíčka.

Déšť

Aktuality

Pondělí12.11.2018 Deště jsme si zatím moc neužili,i když by ho příroda potřebovala. My si ho alespoň zkusili namalovat na čtvrtku.

Starší aktuality

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.