Vážení rodiče, v době vánočních prázdnin bude mateřská škola uzavřena od 22.12.2018 - 2.1.2019 včetně. Provoz bude zahájen ve čtvrtek 3.1.2019.

Divadelní představení v naší školce.

Aktuality

Ve čtvrtek k nám do školky přijelo Divadlo "M" s vánočním příběhem "Jak Ježíšek na svět přišel ".Děti spolupracovaly s učinkujícími.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Přišel k nám Mikuláš

Aktuality

Středa12.12.2018 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Pečení perníků

Aktuality

Úterý11.12.2018 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Strašidlice strašidýlko

Aktuality

Úterý11.12.2018 Práce se dřevem- výroba a pouštění lodiček z kůry, výroba dřevěného strašidýlka- Strašidlice

Podzimní střípky

Starší aktuality

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!