Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
25.04.2024, MŠ Žižkovo údolí

Pohádkový týden u Koťat

Děti ze třídy Koťat si celý týden vyprávěly o pohádkách. Poznávaly pohádkové a večerníčkové postavičky a přiřazovaly je ke správné pohádce.Zahrály si loutkové a maňáskové divadlo. Skládaly obrázky z pohádek a řadily je podle děje. Naučili jsme se básničku o Karkulce a písničku ,, Pohádkový les ".Plnili jsme úkoly na pracovních listech a zahráli si spoustu pohybových her.Nakonec jsme si pohádkové postavičky namalovali. S dětmi se už těšíme do Muzea čarodějnic, které navštívíme 24.dubna.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz