Aktuality

Pomáháme týraným a opuštěným kočičkám

Aktuality

Úterý15.12.2020 Zakoupením vánoční skleněné koule v butiku Beauty 2000 na Mírovém náměstí v Bílině můžete udělat dobrý skutek a pomoci tak opuštěným kočičkám. Sdružení Fousek se zabývá opuštěnými a týranými zvířaty v Ústeckém kraji. Svou činnost jsme zaměřili především na kočky, o které místní útulky nejeví tolik zájem. Do péče přijímáme opuštěná, mnohdy týraná zvířata, kterým posléze hledáme milující do…

Vystoupení dětí pro město Bílina

Středa09.12.2020 https://youtu.be/tJUnDFnX4G4

Mikulášská nadílka 1. a 2. třída

Aktuality

Neděle06.12.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

První sníh

Aktuality

Čtvrtek03.12.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Zdobení stromečku 2. třída

Vánoční přípravy 1. třída

Krmení ptáčků na naší zahradě - 1. třída

Aktuality

Středa02.12.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Zdobení perníčků - 2.třída

Aktuality

Pondělí30.11.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Pečení perníčků - 2.třída

Přečíst více

Návštěva u myslivců (1. + 2. třída)

Aktuality

Úterý24.11.2020 V pondělí 23.11. 2020 jsme se byli podívat u myslivců v myslivně. Protože jsme poctivě celý podzim sbírali kaštany a žaludy, tak naší odměnou byla poučná přednáška o životě lesních zvířat, prohlídka trofejí a ukázka zbraní. Děti byly nadšené..... děkujeme

Přejít na stránku: 1345

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!