Vážení rodiče, usnesením vlády ČR o přijetí krizového opatření se od 1.3. 2021 uzavírají mateřské školy a dětské skupiny.     Sledujte zde prosím aktuální informace.  V případě dotazů se neváhejte obrátit na ředitelku MŠ Bílina, Síbova 332, Janu Žáčkovou na tel. 733 126 155.  Přejeme vám všem pevné zdraví a věříme, že tuto nelehkou situaci společně zvládneme.

U

UPOZORNĚNÍ

Aktuality

Středa24.02.2021 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Mikuláš v jesličkách

Aktuality

Pátek04.12.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Co víme o čertech

Aktuality

Pátek04.12.2020 To je mi záhada.Nikdo nikdy neviděl čerta a přeci víme,jak vypadá.Děti tvořily čertíky za pomoci prstových barev.

Listopad v jesličkách

Aktuality

Pátek27.11.2020 Společně se s dětmi připravujeme na svátky vánoční.Tvoříme,hrajeme si,zpíváme a zdobíme.

Modelování

Aktuality

Středa11.11.2020 "Prstík sem a prstík tam,překvapení udělám".Děti v jeslích se seznamovaly s modelovací hmotou,rozvíjely při tom kreativitu,fantazii,drobné  prstové sdvaly,hmat a výtvarné dovednosti.

Podzimní čarování

Aktuality

Pátek23.10.2020 Děti se seznamovaly s barvami podzimu,procvičovaly jemnou motoriku a zdokonalovaly své pracovní dovednosti.

Korále

Aktuality

Pátek09.10.2020 Princeznička na bále poztrácela korále.Její táta mocný král,Honzíka si zavolal:"Honzíku,máš namále,přines nám ty korále!"....... Děti zdobily barvičkami korále pro princeznu.

Barevné čarování

Aktuality

Středa23.09.2020 Děti se seznamovaly s barvičkami a rozvíjely své dovednosti.

Září v jeslích

Aktuality

Pátek04.09.2020 Nový školní rok nastal i pro děti v jeslích.Po prázdninách nastoupily nové děti.Září v jeslích budeme prožívat ve znamení adaptace.Dětem jsme se snažili společně poskytnout vstřícné a příjemné prostředí pro první krůčky do samostatného života bez rodičů.

Přejít na stránku: 1

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.