Září v jeslích

Aktuality

Pátek04.09.2020 Nový školní rok nastal i pro děti v jeslích.Po prázdninách nastoupily nové děti.Září v jeslích budeme prožívat ve znamení adaptace.Dětem jsme se snažili společně poskytnout vstřícné a příjemné prostředí pro první krůčky do samostatného života bez rodičů.

Přečíst více

Zahájení nového školního roku.

Aktuality

Pondělí31.08.2020 Pokud jsou u žáka příznaky (jako je např. zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod.) patrné již při příchodu do školy, není vpuštěn do budovy školy – v případě dítěte či nezletilého žáka za podmínky, že je přítomen jeho zákonný zástupce, jinak to zákonnému zástupci neprodleně oznámit. Jestliže se příznak…

Střípky červen

Aktuality

Středa19.08.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přejít na stránku: 1

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.