Listopad v jeslích

Aktuality

Pondělí21.11.2022 Listopad v jesličkách probíhá v proudu oslav a veselí. Seznamovali jsme se s tradicí dušiček as proměnlivým počasím, které listopad přináší.

Dýňování

Aktuality

Úterý08.11.2022 Děti se seznamovaly s hlavními znaky podzimu,získávaly povědomí o zvycích,opakovaly zdvořilostní návyky,upevňovaly citové vnímání vůči okolí a podílely se na výzdobě jeslí. Dále se konal v jeslích karneval,během kterého děti rozvíjely tělesnou zdatnost. Děkujeme rodičům,za velmi milou spolupráci.

Město Bílina - sdělení

Aktuality

Sobota05.11.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Drak

Aktuality

Středa26.10.2022 Draku,draku výlet výše.Děti zdokonalovaly své pracovní a kreativní dovednosti.

Kopeček listí

Aktuality

Pondělí17.10.2022 Šlape z listí kopeček,pod ním funí ježeček.Kampak,milý ježku,jdeš?Jestlipak to uhádneš?Jdu se schovat na zimupod lístkovou peřinu.

Bílina v obraze

Aktuality

Pondělí17.10.2022 Prezentace Bílina v obraze (YouTube)

Podzim v jeslích

Aktuality

Pondělí03.10.2022 Děti se seznamovaly s hlavními znaky podzimu.Vydali jsme se do přírody na sběr podzimních plodin a nakonec si děti zkusily vymodelovat kaštánky.

Září v jeslích

Aktuality

Středa21.09.2022 První dny v jeslích byly převážně uplakané, ale postupně si děti zvykají. Seznamují se s prostory jeslí s kamarády a tetami, novými hračkami a svými značkami. Děti jsou moc šikovné, přispěly se zútulněním prostoru jeslí vlastní prací. Společně rytmizujeme, zpíváme a tančíme.

Přejít na stránku: 1

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.