Jak jsme byli v divadle

Aktuality

Pondělí18.02.2019 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Myšky se starají o ptáčky v zimě

Aktuality

Úterý12.02.2019 Myšky vyráběly dobroty pro ptáčky a když bylo hotovo, vyrazily za školku pověsit ptáčkům dobroty na keříky. Dobrou chuť.

Přečíst více

Na ruce mám rukavice, kdyby přišla fujavice

Aktuality

Úterý12.02.2019 Čepice, šály, rukavice, Včelkám je teplo převelice. Včeličky si v zimě udržují ruce v teple a tak si vyrobily další rukavice a moc se nám povedly.

Přečíst více

I v pyžamu jde postavit dům

Aktuality

Čtvrtek07.02.2019 Po polštářkové "bitvě" jsme si společně postavili "dům" do kterého se všichni vejdeme. A že nám to šlo pěkně od ruky - podívejte se!

Přečíst více

Není to sen, máme pyžamový den!

Aktuality

Čtvrtek07.02.2019 Sovičky dnes měly veselý pyžamový den. Přišly v pyžamu a přinesly si sebou svůj oblíbený polštářek a plyšáka.

Přečíst více

Ráno vyjde sluníčko, pošimrá nás maličko

Aktuality

Středa06.02.2019 Sovičky se seznámily s netradiční výtvarnou technikou - malování na alobal potřený barvou. A vznikly nám krásné lesklé obrázky, které představují den a noc.

Přečíst více

Sovičky si hrají na tučňáky

Aktuality

Pátek01.02.2019 Tučňáčí chůze s vajíčkem...to byla zábava!

Přečíst více

Za polárním kruhem, každý chce být dobrodruhem

Aktuality

Pátek01.02.2019 Sovičky si celý týden hrály na Eskymáky. Vymyslely si jméma eskymáckých rodin: NANUKOVI, POLÁRKOVI, SNÍŽKOVI A TUČŇÁKOVI  a jejich společný pozdrav. Společně ve skupinkách plnily úkoly - tučňáčí chůze s vajíčkem / míčem/, udržet se na tající kře, přiřadit k sobě kry stejné velikosti a tvaru, chytání ryb, a stavění iglú z kostkového cukru. Polární expres jim za odměnu přivezl nanukové dorty a moo…

Včelky se učí stříhat

Aktuality

Čtvrtek31.01.2019 Včeličky procvičují správný úchop nůžek a rovné stříhání a aby to byla legrace, vyrobili jsme si vlastní puzzle obrázek, který jsme nastříhali a poté složili znovu dohromady.

Sněhuláček panáček

Aktuality

Čtvrtek31.01.2019 Chceme mít ve školce krásnou výzdobu a tak tvoříme sněhuláky. Jako kolektivní práci jsme vytvořili velkého sněhuláka z natrhaných kousků novin a poté jsme si každý zvlášť sněhuláka vybarvili jako omalovánku, snad napadne dost sněhu, abychom jsme si ho mohli postavit i před školkou.

Přejít na stránku: 13459