Naše milé Včelky v akci

Aktuality

Čtvrtek16.09.2021 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Myšky si hrají se sluníčkem a pozorují své stíny

Aktuality

Úterý14.09.2021 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Když nám počasí přeje, je na paloučku krásně

Aktuality

Pátek10.09.2021 Dokud nám počasí ještě přeje,vydaly jsme se se Sovičkama na ,,růžový palouček",kde mohly dovádět a hlavně pozorovat kytičky a broučky.

Přečíst více

Jak je u nás ve včelím úle?

Aktuality

Čtvrtek09.09.2021 Včely, včelky, včeličky, naše milé dětičky. Společně si povídají, kde si hrát už dobře znají. Hop a skok, hop a skok, začíná jim školní rok.

Malé Myšky na návštěvě u kamarádů Včeliček

Aktuality

Středa08.09.2021 To jsme, ale šikulky. Podívejte maminko a tatínku. Umíme si pěkně hrát se staršími kamarády. Už žádné slzičky.

Veselé zahájení školního roku

Aktuality

Pondělí06.09.2021 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Sovičky v našem fotokoutku ve školce

Aktuality

Pondělí06.09.2021 Podívejte, jak nám to slušelo první den ve školce.

První den u Soviček

Aktuality

Pátek03.09.2021 Sovičky se už dobře znají a pěkně si spolu hrají.

Přečíst více

U Myšiček už je zase čisto a útulně

Aktuality

Pátek03.09.2021 Po nečekané prázdninové havarijní události je ve třídě našich nejmenších dětí Myšek opět čisto a útulně. Podívejte, jaká třída a herna přivítala naše nové Myšky.

Vítejte v novém školním roce 2021-22

Aktuality

Pátek20.08.2021                                  Školní skřítek Všetečníček            schovaný má v kapse klíček. V září odemyká školky  pro malé kluky i holky Školní rok 2021 - 22 začíná ve středu 1.9.2021. Vítáme všechny nové i stávající děti a jejich rodiče. Těšíme se na společnou spolupráci s vámi. Věříme, že jste všichni načerpali dost sil a optimismu do následujícího období. Moc …

Přejít na stránku: 1