Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
28.11.2018, MŠ Žižkovo údolí

Dílnička u Berušek

Předvánoční tvoření - děti si společně se svými rodiči tvořily vánoční dekorace a přáníčka. Vždyť co je krásnějšího než vidět jak maminky,tatínkové,sourozenci a kamarádi společně v klidu a pohodě vytvářejí něco pro radost, popovídají si s rodiči kamarádů ze třídy,paní učitelkami. Kdo přišel,nelitoval. Odnesl si drobný dáreček od dětí a paní učitelek a radost a pohodu v srdíčku. Všem moc děkujeme za příjemnou atmosféru.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz