Vážení rodiče, V době vánočních prázdnin bude mateřská škola uzavřena od 22.12.2018 – do 2.1.2019 včetně. Provoz bude zahájen ve čtvrtek 3.1.2019.
28.11.2018, MŠ Žižkovo údolí

Dílnička u Berušek

Předvánoční tvoření - děti si společně se svými rodiči tvořily vánoční dekorace a přáníčka. Vždyť co je krásnějšího než vidět jak maminky,tatínkové,sourozenci a kamarádi společně v klidu a pohodě vytvářejí něco pro radost, popovídají si s rodiči kamarádů ze třídy,paní učitelkami. Kdo přišel,nelitoval. Odnesl si drobný dáreček od dětí a paní učitelek a radost a pohodu v srdíčku. Všem moc děkujeme za příjemnou atmosféru.