Do Jesliček s úsměvem

Aktuality

Do jesliček s úsměvem. Děti z jeslí si opět moc pěkně užily chvilek dovádění.Kreslili jsme,navlékali korálky,protahovali si tělíčka,a po náročném dni nás čekal sladký odpočinek.

Plánované akce

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

PRVNÍ DEN V JESLÍCH

Aktuality

Pátek08.09.2017 4.Září k nám do Jeslí přišly nové děti.Čekala na ně spousta hraček,nová ohrádka a prosluněná zahrádka,na které se mohly proběhnout a projet na motorkách. Děti byly moc hodné a i přes pár slziček si d…

Zalévání kytiček

Aktuality

Pátek09.06.2017 V horkých dnech se děti zapojily do zalévání květin na školní zahradě.Rozvíjely si tím citové vnímání k živé přírodě a zručnost malých ručiček.

Budova a zahrada

Galerie

Čtvrtek11.05.2017 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Starší aktuality

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.