Jóga pro děti

Aktuality

JÓGA PRO DĚTI   Na třídní schůzce rodiče odsouhlasili kurz jógy. Cvičíme ve Studiu jógy s lektorkou Lenkou Schuldesovou. Jóga dává dětem nejen větší pružnost, pohyblivost, pevné svaly, lepší držení těla, ale zlepšuje koordinaci a smysl pro rovnov…

Včelky malují..

Aktuality

Středa13.09.2017 Malíř Vezmi žlutou tužku, namaluj mi hrušku a pod hrušku tatíř. Sláva! Ty jsi malíř!

Ve školce je bezva

Aktuality

Středa13.09.2017 Ve školce je bezva. Malé Myšky se seznamují s prostředím školky. Jsou velmi šikovné. Slziček je ale opravdu jen málo. Podívejte maminky a tatínkové, jak si spolu pěkně hrají, svačí a kreslí.

Když Včelky cvičí..

Aktuality

Středa13.09.2017 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Co dělají Sovičky

Aktuality

Úterý12.09.2017 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Starší aktuality