Co v zrcadle nevidíme

Aktuality

„Ruce, nohy, tělo mám, copak s nimi udělám?“                                   pojmenování viditelných částí těla včetně některých dílčích částí /rameno, loket.../ uvědomění si vlastního těla co v zrcadle nevidíme = vnitřní orgány a jejich f…

Přečíst více

Ruce, nohy, tělo mám, copak s nimi udělám?

Aktuality

Středa15.11.2017 Zvedni prstík do vzduchu poškrábej se na uchu, poškrábej se na nosu dej si prstík přes pusu. Dej si prstík přes prstík, ruce polož na pupík, na pupík je dej a nakonec básničky hezky zatleskej.

Dráček

Aktuality

Úterý14.11.2017 Po obloze letí drak, za ním vzduchem pluje velký mrak. Já tě zdravím mráčku, já tě taky dráčku.

Housenka z listí

Aktuality

Neděle12.11.2017 Leze leze podle meze, cestou sbírá listíčko a plní si tělíčko.

Ježci z brambory

Aktuality

Čtvrtek09.11.2017  Ježek je jak jehelníček, místo očí má pár sklíček. Ježka máme všichni rádi, jenom se nám špatně hladí.

Starší aktuality