Návštěva Městské knihovny 3.třída Pastelky

Aktuality

Pastelky už dobře ví, jak správně zacházet s knihami a kde si je mohou chodit vypůjčovat. Naučily se novou básničku s pohybem a dozvěděli se, jak se říká nejmenším knížkám. Uhádnete také? malá nápověda: Vyluštíte?    ( KÍŘBILOK )

Kostičky poznávají domácí zvířátka

Aktuality

Úterý09.04.2024 Děti ze třídy Kostiček si hrají s plyšovými zvířátky a poznávají domácí zvířátka a zvířátka ze statku.

Veselá kytara

Aktuality

Úterý09.04.2024 Společně strávené dopoledne s písničkou. Poznávání hudebních nástrojů a tanečky na veselé písničky.

U Kostiček prší

Aktuality

Úterý09.04.2024 Poznávání jarního počasí. Dešťové kapičky a kouzla s vodou.

Klubíčka pozorují počasí

Aktuality

Úterý09.04.2024 Děti ze třídy Klubíček už ví, jak vzniká duha a také vědí, že pokud prší, je lepší se schovat do domečku.

Starší aktuality