05.09.2023, MŠ Žižkovo údolí

O dětské skupině Dráček

Co vám nabízíme:

Porozumění, citlivý přístup, maximální vstřícnost a respektování individuálních požadavků rodičů.

Klidné prostředí, ve kterém se i malé děťátko cítí bezpečně a jeho socializace probíhá postupně a nenásilně.

V prvních dnech a měsících se zaměřujeme na adaptaci, samostatnost, sebeobsluhu, pravida chování, rozvoj spolupráce a kamarádství.

Podporujeme zdravé sebevědomí dětí, trénujeme jejich samostatnost a klademe důraz na osobnost každého dítěte.

Učíme děti základním dovednostem tak, aby byly připravené na odloučení od rodičů a budoucí docházku do mateřské školy.

Děti si hrají s hračkami,které mají řádnou atestaci.Věškerý nábytek je bezpečně zajištěn,aby se předcházelo úrazům.

Během školního roku dochází k pravidelné desinfekci hraček,nočníků,hřebenů a nádob na použité prádlo.

V rámci bezpečnosti a ochrany zdraví dětí,není vhodné dávat dětem do jeslí drobné předměty,drahé a cenné věci (náušnice, řetízky,náramky a prstýnky - za tyto věci zodpovídají rodiče).

Pečující osoby se starají o úpravu jídla dle věku vašich dětí.

Během školního roku využíváme zahradu v areálu dětské skupiny.Dále také chodíme na vycházku v okolí Žižkova údolí a Bílinské Kyselky.

VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024 .TĚŠÍME SE NA NOVĚ PŘÍCHOZÍ DĚTI A PŘEJEME JIM I JEJICH RODIČŮM  ÚSPĚŠNÝ START DO NOVÉ ETAPY JEJICH ŽIVOTA.

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.