13.09.2023, Jiřina Ondráková

Třídy se představují

1. třída nejmenších dětí se jmenuje KLUBÍČKA, ve které malé děti navazují kontakt s novým prostředím, učitelkami, kamarády a postupně si zvykají na režim ve školce.

2. třída KOSTIČKY jsou starší děti, které už mohou stavět na základech svých zkušeností se školkou a postupně zdokonalovat a rozvíjet své poznání, schopnosti a dovednosti.

a 3.třída PASTELKY, nejstarší děti "předškoláci" se soustavně připravují k zápisu do základní školy. Učí se být za svou práci zodpovědní, dokončit ji, hodnotit své zkušenosti a pracovat na svém rozvoji a spolupracovat s ostatními.