Vážení rodiče, během prázdninového provozu v náhradních MŠ zvoňte. Pokud bude vaše dítě ukončovat docházku do MŠ, nezapomeňte, prosím, odevzdat přístupové čipy, bude vám vrácena záloha.
07.06.2019, Jiřina Ondráková

Sovičky slavily svůj svátek na školní zahradě

Na Den dětí se ve školce konala velká zahradní soutěž a paní učitelky se ten den staly organizátorkami a rozhodčími. Všechny děti dostaly barevné kartičky a za každý splněný úkol získaly do kartičky barevné razítko.

Někdo uměl skákat v pytli, jiný dobře mířil míčkem a další  bystře odpovídal na otázky.

Všechny třídy, teď když bylo hezky, měly možnost trávit čas společně. A to se dětem líbilo ze všeho nejvíc.