Vážení rodiče, během prázdninového provozu v náhradních MŠ zvoňte. Pokud bude vaše dítě ukončovat docházku do MŠ, nezapomeňte, prosím, odevzdat přístupové čipy, bude vám vrácena záloha.
25.06.2019, Jiřina Ondráková

Myšky malovaly rybníček

Léto je tady a myšky se už těší na prázdninové radovánky u vody. Aby čekání lépe utíkalo, tak si děti namalovaly rybníček. Na čtvrtku rozetřely klovatinu, do té zapouštěly modrou tuš a rozfoukávaly barevné kaňky brčkem. Na závěr si děti vybarvily malé rybky a přilepily je na lesklou vodní hladinu, která po zaschnutí klovatiny vznikla.