Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Hledáme učitelku a asistenta pedagoga s odpovídající kvalifikací dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících nástupem dle dohody. Praxe u dětí se speciálními vzdělávacími potřebami vítána. Životopis zasílejte na email ms.sibova@bilina.cz
Zpět

Aktuality

Pastelky dělají pokroky v bruslení

Aktuality

Úterý13.02.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Čepice jim hodně sluší, schovávají obě uši

Aktuality

Pátek09.02.2024 Čepice mi hodně sluší, schovává mi obě uši. Děti vyrobily krásné čepice a ty své si už umí všichni sami nasadit. V závodění o nejrychleji nasazenou čepici jim to šlo parádně a aby jsme si zahřáli i nožky, udělali jsme si z čepic trať pro nácvik slalomového běhu.

Přečíst více

Hokusy pokusy ve školce

Aktuality

Pondělí05.02.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Když si hrajeme na povolání

Aktuality

Pondělí05.02.2024 Každá práce je platná a velmi důležitá. Je třeba si ji vážit a že bez práce nejsou koláče, to už ví naši Síbováčci. Zkuste uhodnout na jaká povolání si hráli. (malá nápověda: záchranáři, kadeřník, popeláři, návrháři, číšníci a servírky...)

Přečíst více

Kouzelník ve školce

Aktuality

Středa10.01.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Tři králové v Pastelkách

Aktuality

Středa10.01.2024 My tři králové jdeme k vám, štěstí zdraví vinšujem vám. Štěstí, zdraví, dlouhá léta, my jsme k vám přišli z daleka...... ......se zpívalo ve třídě Pastelek. Děti poznávaly tradici Tří králů. Plnili spoustu úkolů a na krále si i zahrály. Moc se jim to líbilo.

Přečíst více

Aktivity v Domečku

Aktuality

Středa10.01.2024 Pastelky v novém roce navštívily Dům dětí a mládeže, kde měly možnost si vyzkoušet nové pohybové hry při kterých se učily soustředěnosti, pohotové reakci na světelný signál, dodržovat pravidla a při tom si také posílily svaly. Pohrály si v pěkné herně a na závěr si naplnily sáčky koupelovou solí a odnesly si krásný voňavý dáreček. Už teď se těší na další návštěvu Domečku.

Přečíst více

Vánoční přání

Aktuality

Pátek22.12.2023 VÁNOČNÍ PŘÁNÍ   Co bychom si všichni přáli? Co nám nikdo nenadělí? Abychom se rádi měli. Abychom se často smáli a nikdy jsme neplakali.   Aby bolest přebolela a utekla rychle z těla. Aby láska doma kvetla a radost nám neutekla.   Aby štěstí při nás stálo a to není vůbec málo. A zdraví, aby pevné bylo, aby spokojeně všem se žilo.   Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce a do nového r…

Přečíst více

Vánoční dílnička v Klubíčkách

Aktuality

Čtvrtek21.12.2023 Děti ze třídy Klubíček si pro rodiče připravily pásmo básní a písní a také jim ukázaly novou pohybovou hru Na mráz. Společně s rodiči si poté ozdobily vánoční keramické ozdoby. Všichni jsme si toto krásné setkání moc užili.

Přečíst více

Vánoční dílnička v Kostičkách

Aktuality

Úterý19.12.2023 Už je tady zas ten adventní čas. Jako každý rok před Vánocemi se konaly ve školce Síbovce vánoční dílničky. Děti rodičům předvedly své pásmo písniček a tanečků. Potom si společně vyrobili něco pěkného, co jim bude o vánočních svátcích zdobit stůl nebo stromeček. Strávili tak společně pěkné odpoledne plné tvoření, poslechu koled a mlsání. 

Přečíst více

Přejít na stránku: 2359

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz