Omlouvání dětí: +420 417 829 128

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
15.12.2020, Jiřina Ondráková

Pomáháme týraným a opuštěným kočičkám

Zakoupením vánoční skleněné koule v butiku Beauty 2000 na Mírovém náměstí v Bílině můžete udělat dobrý skutek a pomoci tak opuštěným kočičkám.
Sdružení Fousek se zabývá opuštěnými a týranými zvířaty v Ústeckém kraji. Svou činnost jsme zaměřili především na kočky, o které místní útulky nejeví tolik zájem. Do péče přijímáme opuštěná, mnohdy týraná zvířata, kterým posléze hledáme milující domovy.
Fungování spolku Fousek z. s. zajišťují jeho členové a dobrovolníci. Všichni se společně se pravidelně střídají v každodenní péči o kočky umístěné v depozitu v Krupce, což obnáší jejich krmení, podávání léků, úklid prostor, návštěvy veterinárních ordinací apod. Záměrem je přímý kontakt s každou s koček, a to s cílem její socializace tak, aby si zvykala na lidský kontakt a byla dobře umístitelná do nové rodiny. Stálí dobrovolníci pak pomáhají nejenom s každodenní péčí o kočky, ale i se zajištěním technického chodu spolku. Co se týče ekonomického zajištění existence spolku, veškerý chod je přímo závislý na darech fyzických osob, či jiných subjektů, kterým není osud opuštěných koček lhostejný. Z tohoto důvodu je Fousek z. s. velmi vděčný za jakýkoli, i sebemenší dar, ať materiální či finanční. Veškeré dary jsou vedené v účetnictví spolku, a jsou ve 100% určené přímo pro potřeby koček v péči spolku.
https://www.facebook.com/Fousek.z.s.Kocky/


Motto

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz