Se skřítkem Álesáčkem na radnici - 1. třída

Aktuality

Úterý05.03.2024 Pokračujeme dál v našem projektu "Poznáváme město Bílina se skřítkem Álesáčkem". V pondělí jsme se šli podívat na radnici, jak budova vypadá a kdo v ní pracuje. Měli jsme štěstí a seznámili jsme se s paní starostkou i místostarostkou. Pokračovali jsme v cestě dál podél řeky Bíliny a pozorovali život u ní. Děti měly možnost vidět nutrie, kachny a spoustu zpívajících ptáčků.... jaro je tady....

Bez práce nejsou koláče... 1.+2. třída

Aktuality

Úterý20.02.2024 Jaro nám ťuká na okýnka a tak jsme popadli hrabičky a vyrazili na naši zahrádku trošku pouklidit. Někteří opravdu umí vzít za práci!!!! Chválíme :-)

Procházka ke kozičkám na Kyselku - 2. třída

Aktuality

Úterý20.02.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Masopust ve školce 1. třída

Lednové střípky 1 - 1. třída

Aktuality

Středa14.02.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Lednové střípky 2 - 1. třída

Lednové střípky 3 - 1. třída

Se skřítkem Álesáčkem k poliklinice v Bílině ....1.třída

Aktuality

Středa14.02.2024 Objevili jsme další důležitý kout našeho města - polikliniku - jak už dnes víme, působí zde lékaři, kteří pomáhají lidem.

Recitační soutěž "Bílinská čarodějnice" - 2. tř. - získali jsme 2 ocenění

Masopustní veselice - 2. třída

Přejít na stránku: 13456

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!