Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Houby

Aktuality

Čtvrtek15.10.2020 "Hádaly se houby,hádaly se v lese...." Děti ze třídy Berušek si procvičily drobné svaly ruky - hnětení, válení,mačkání.

Přečíst více

SKŘÍTEK PODZIMNÍČEK

Aktuality

Čtvrtek15.10.2020 Protože máme krásný barevný podzim, tak si děti u Koťat vybarvily suchým pastelem skřítka Podzimníčka. Děti si tak procvičily jemnou motoriku a zároveň vytvořily krásnou výzdobu do šatny.

Přečíst více

LISTOHRANÍ

Aktuality

Čtvrtek15.10.2020 Leze ježek, leze v lese, jablíčko si domů nese. Do listí se zahrabal, schoulil se a potom spal. Děti u koťat se učily o lese a stromech. Na vycházce si prohlížely stromy, učily se jejich jména a poznávat jejich listy. Spadané listí si nasbíraly, ve třídě nabarvily temperou a obtiskávaly na šablonu ve tvaru ježka. Děti si tak procvičily jemnou motoriku a podzimní barvy.

Přečíst více

Jablůňka

Aktuality

Pátek09.10.2020 "Pod naším okýnkem ......"Děti ze třídy Berušek rozvíjely výtvarné dovednosti,jemnou motoriku,drobné svaly rukou.

Přečíst více

Šípkový keř

Aktuality

Čtvrtek08.10.2020 Děti ze třídy Koťat poznávaly na vycházce podzimní plody.Jeden z nich si ve školce nakreslily.Rozfoukávaly tuž do tvaru keře a dokreslily šípky a lístky.

Přečíst více

Ruce,ruce,ručičky

Aktuality

Čtvrtek24.09.2020 "Každá ručka má prstíčky,...".Děti ze třídy Berušek si procvičovaly jemnou motoriku,seznamovaly se s tím jak můžeme pracovat s barvami a jak se dá kouzlit.Obrázek se dětem velice povedl.

Přečíst více

Ježci z brambor

Aktuality

Čtvrtek24.09.2020 "Kutálí se ze dvora .....".Děti ze třídy Koťat si vyprávěly o zelenině.Při výrobě ježečků z brambor si procvičily zručnost,jemnou motoriku a soutředění na práci.Ježečci se dětem moc povedli.

Přečíst více

Dopoledne u Berušek

Aktuality

Středa23.09.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Den s energií

Aktuality

Pondělí21.09.2020 Děti ze třídy Koťat zažily krásné dopoledne nazvané "Den s energií".Dozvěděly se zajímavé informace z oblasti chemie a fyziky a to formou pokusů.V dílničce si vyráběly papírové větrníky,nechyběly soutěže.Za svou šikovnost děti dostaly sladkou odměnu.Byl to opravdu "prima" den.

Přečíst více

Mačkání "bublinek"

Aktuality

Čtvrtek17.09.2020 Děti z 1. třídy Berušek si procvičovaly jemnou motoriku mačkáním bublinek.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz