Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
29.01.2024, MŠ Žižkovo údolí

Zimní olympiáda v Beruškách

V Beruškách se konala "zimní Olympiáda" a děti si užily při plnění sportovních disciplín spoustu legrace. Zahrály si hokej, jezdily na škopku, vyzkoušely si slalom na lyžích a jako správní "Eskymáci' lovily ryby v zamrzlém rybníce. Také si z obručí postavily sněhuláky, které ozdobily kostičkami ze stavebnic. Po závěrečné disciplíně, kterou byl hod koulí na sněhuláka, dostaly děti diplom a medaile, ale hlavně i sladkou odměnu. Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz