Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
27.03.2024, MŠ Žižkovo údolí

Velikonoční cesta za zajíčkem-Koťata

Hody,hody, doprovody, já jsem malý zajíček, utíkal jsem podle vody, nesu kopu vajíček.               Děti z třídy Koťat se dnes vypravily do Pohádkového lesa na Velikonoční cestu, kde se seznámily s tradicemi a zvyky spojenými s velikonočními svátky. Na cestě za zajíčkem plnily různé úkoly, kde si mohly vyzkoušet své dovednosti a pohybové schopnosti. Na konci cesty na ně čekala sladká odměna a diplom.Počasí nám přálo a děti si užily spoustu legrace a radosti ze zvládnutého dne.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz