Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
19.06.2024, MŠ Žižkovo údolí

Rozloučení s předškoláky

Brzy půjdu do školičky

a těším se na jedničky.

Naučím se číst a psát, 

ale také počitat.

Se školkou se loučíme,

do školy se těšíme.

V uterý 18.6. se děti ze třídy Koťat loučily se školkou. Dopoledne pro ně paní učitelky připravily slavnostní pohoštění a odpoledne proběhlo slavnostní šerpování předškoláků na městském úřadě v Bílině. Děti si pro rodiče připravily krátký program s básničkami a písničkami na rozloučení. Rodiče je odměnili velkým potleskem. Sem, tam ukápla i slzička dojetí. Dětem na závěr byly přeány šerpy a kniha na památku. 

Přejeme všem předškolákům krásné prázdniny a v září hurá do školy.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz