Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
03.05.2024, MŠ Žižkovo údolí

Pálení čarodějnic s rodiči

Duben skončil, je to sen, 

letěli jsme opět ven.

Čarodějka v černém hávu,

přiletěla na oslavu.

U ohně si poskočila,

dokola se zatočila.

V úterý 30.4. jsme přivítali rodiče s dětmi na naší školní zahradě. Děti plnily nejrůznější úkoly v oboru čarodějnickém, vyrobily si pavoučí čelenku či si vyzdobily čarodějnou lahvičku lektvaru. Všem děti zazpívaly čarodějnou píseň i s tanečkem a poté už vzplála naše čarodějnice a všichni se tak mohli vrhnout do opékání buřtů. Celé odpoledne doprovázela dobrá nálada, spousta písniček, výborné pohoštění od našich paní kuchařek a krásné letní počasí.

Děkujeme tímto rodičům za hojnou účast a budeme těšit, až za rok opět nastartujete vaše košťata!!!   laughingMotto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz