Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Hledáme učitelku s odbornou kvalifikací dle zákona 563/2004Sb o pedagogických pracovnících s nástupem dle dohody.  Zájemci mohou své životopisy zasílat na email: ms.sibova@bilina.cz tel.: 417 823 860 mob.:+420 733 126 155
Zpět
09.11.2023, MŠ Žižkovo údolí

Ozdravný pobyt - 5.den

A je tady poslední den, den odjezdu. Ráno jsme s dětmi zabalili (snad) všechny věci zpět do kufrů. Pak nás čekalo vyhlášení vítěze při hledání pokladu, děti dostaly účastnické listy a medaily za zvládnutí tohoto pobytu. V poledne jsme si dali poslední oběd - SVÍČKOVOU. I když se nikomu vyloženě nestýskalo a slziček bylo opravdu jen velmi málo, všichni děti se už na své maminky a tatínky opravdu těšily.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz