Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
09.11.2023, MŠ Žižkovo údolí

Ozdravný pobyt - 3.den

Třetí den našeho pobytu jsme se vydali pěkonou, ale docela náročnou procházku k horské chatě Vitíšce. Kvůli mlze jsme ale bohužel neměli žádný hezký výhled do okolí. Dali jsme si svačinku a vydali jsme se na cestu zpět. Po odpoledním klidu jsme si dali chvilku tvořeníčka a po svačince jsem navštívili zdejší štolu. Děti dostaly baterky a vydali jsme se jako správní skřítkové na průzkum. Chvilkama nám byla štola dosti těsná, ale všichni byli statoční a úžasně to všechno zvládli. Další den byl tedy za nami a teď už nás čeká poslední den plný zážitků.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz