Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Hledáme učitelku s odbornou kvalifikací dle zákona 563/2004Sb o pedagogických pracovnících s nástupem dle dohody.  Zájemci mohou své životopisy zasílat na email: ms.sibova@bilina.cz tel.: 417 823 860 mob.:+420 733 126 155
Zpět
08.11.2023, MŠ Žižkovo údolí

Ozdravný pobyt - 2.den

Druhý den děti kreslily a posílaly pohled domů. I když se všem dětem určitě stýskalo, nikdo na sobě nedal nic znát a i další den jsme si náležitě užili. Byli jsme na procházce, házeli dopisy do schránky a v lese děti soutěžily o to, kdo jako první posbírá a správně umístí všechny přírodniny, které byly vyobrazené na platech od vajíček. Děti byly hrozně šikovné a dřív nebo později se to povedlo všem dětem. Odměnou jim bylo zahlédnutí skřítka ,,Kořínka" a nalezení jeho domečku v dutině stromu. Další den jsme si všichni náležitě užili.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz