Zpět
08.06.2026, MŠ Žižkovo údolí
Olympiáda Mimoňů
Děti ze třídy Koťat reprezentovaly naší školku na olympiádě,, Mimoňů", kterou pořádal DDM.
Děti soutěžily v těchto disciplínách: hodu na cíl, do dálky, štafetový běh, překážková dráha , skoku do dálky, běhu na 40m. Počasí nám přálo a všichni podali opravdu skvělé výkony. Odměnou byl pro ně diplom, medaile a sladká dobrota.
Další články
Aktuality
Berušky se na místo dopravily autobusem, což pro ně byl zážitek, zatímco Koťata zvolila cestu pěšky. I když byla pěší trsasa delší, dětem rychle ubíhala díky povídání, smíchu a těšení se na program, který je čekal. Po příchodu k hasičům si všichni vychutnali svačinku. Potom následovala prohlídka požární zbrojnice. Děti měly možnost nahlédnout do zázemí dobrovolných hasičů, prohlédnout si moderní z…
Přečíst více
Aktuality
Tento týden jsme si v naší MŠ povídali o práci hasičů, záchranářů a policistů. Děti se dozvěděly spoustu nových informací a měly možnost poznat práci všech záchranných složek zblízka. Navštívili jsme hasičskou stanici dobrovolných hasičů na Chlumu a k nám do školky přijela záchranná služba i policie. Děti si prohlédly techniku, vybavení a odnesly si mnoho krásných zážitků.
Byl to týden plný pozn…
Přečíst více