Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
13.05.2022, MŠ Žižkovo údolí

MALOVÁNÍ S BÁSNIČKOU U KOŤAT

Co ta očka vidí?

Vidí, vidí lidi.

Mámu, tátu, holčičku,

kluka, dědu, babičku.

Spolu bydlí v domečku,

na zeleném kopečku.

Děti ze třídy „Koťat“ si celý týden povídaly o rodině. Dovídaly se jaká je úloha a význam rodiny, učily se pojmenovat jednotlivé členy i další příbuzné. Naučily se básničku „Co ta očka vidí“ a společně si jí také namalovaly na velkou čtvrtku. Každý si namaloval svého člena rodiny, vystříhnul a to vše jsme nalepily na suchý obraz. Děti si tak procvičily jemnou motoriku, sříhání a spolupráci.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz