13.06.2024, MŠ Žižkovo údolí

Lesopark Chomutov

V pondělí 10.6. jsme s dětmi vyrazili na celodenní výlet do Chomutovského lesoparku. Na výlet jsme se vydali vlakem a byl to pro děti opravdu zážitek. Po příjezdu do Chomutova jsme dojeli do lesoparku, kde jsme měli možnost vidět spoustu zvířátek (např. plameňáky, tuleně, medúzy, losa, velbloudy, medvědy aj.). Zastavili jsme se také na malé farmičce, kde děti měly možnost vidět kozy, ovce, králíky, husy, kohouta a slepice, králíčky a také morčata. Po náročném maratonu zvířat jsme se všichni posilnili stripsama od naší paní kuchařky, a poté si děti trochu zadováděly na hřišti. Cesta zpět byla už opravdu hodně vyčerpávající a některé děti ve vlaku usnuly. I tak to byl nádherně strávený den a všichni si výlet moc a moc užili!