Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
14.11.2023, MŠ Žižkovo údolí

Koťata u myslivců

Děti ze 2. třídy Koťat se seznamovaly s lesní zvěří. Své vědomosti si mohly rozšířit o nové poznatky při přednášce u myslivců, kterou dětem připravil p. Edelmann. Svým záživným vyprávěním a ukázkou rekvizit děti opravdu zaujal. Děti z naší MŠ předaly myslivcům kaštany a žaludy, které pro zvířátka nasbíraly. Potom se vydaly ke krmelci, kam zvířátkům odnesly krmení. Rekvizity byly pořízeny za přispění města Bílina. Naši myslivci dětem poděkovali za sběr kaštanů a těší se na další spolupráci s dětmi.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz