Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
30.10.2020, MŠ Žižkovo údolí

DÝNĚ SEM A DÝNĚ TAM, VŠUDE KAM SE PODÍVÁM

Jednou venku, při setmění, děti v strašidla se mění.

V okně dýně, uvnitř svíčka, Halloweenská mají trička.

Od domu k domu běhají a koledu všem říkají.

Dejte nám sladkou koledu, nebo vám něco provedu.

Koťata a Berušky si celý týden povídaly o svátku Halloween a dovídaly se jaké zvyky a tradice ho provázejí. A protože bez dýně, by to nebyl Halloween, tak si děti namalovaly dýni. Každý dostal šablonku a na ní si natupovaly houbičkou temperovou barvu. Ale i při vycházce se dá tvořit. Děti si nasbíraly do oranžových pytlíků podzimní listí, které zavázaly zelenou stuhou z krepového papíru a hurá dýně jsou na světě.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz