Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Vážení rodiče, usnesením vlády ČR o přijetí krizového opatření se od 1.3. 2021 uzavírají mateřské školy.    OŠETŘOVNÉ: informace o ošetřovném naleznete na: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu  Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.    DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné, bude probíhat formou příspěvků na webových stránkách MŠ www.ms-bilina.cz  Sledujte zde prosím aktuální informace.   DĚTSKOU SKUPINU PRO RODIČE DĚTÍ VYBRANÝCH PROFESÍ zajišťuje Základní škola Bílina, Za Chlumem. Přijímají děti od 3 do 10 let. Aktuální informace naleznete na https://www.zschlum.cz/novinky/zajisteni-pece-o-deti-izs-1    V případě dotazů se neváhejte obrátit na ředitelku MŠ Bílina, Síbova 332, Janu Žáčkovou na tel. 733 126 155. V DOBĚ UZAVŘENÍ MŠ SE NEHRADÍ ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ. PŘÍPADNÉ PŘEPLATKY BUDOU VYUČTOVÁNY V MĚSÍCI ČERVENCI. PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY BYL Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PO DOBU UZAVŘENÍ MŠ (OD.1.3. DO ODVOLÁNÍ) PŘERUŠEN!!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.
Zpět
12.11.2020, MŠ Žižkovo údolí

CO DĚLAJÍ ZVÍŘÁTKA NA PODZIM?

Brum, brum, brum, medvěd staví dům.

Nejdřív stěny, potom střechu,

leze, leze do pelechu.

Brum, brum, brum, už má celý dům.

Koťata si celý týden povídala o tom jak se zvířátka a ptáčci připravují na zimu. Děti si poslechly pohádku „Boudo, budko“, prohlížely si obrázky lesních zvířat, dovídaly se čím se živí, která z nich se ukládají k zimnímu spánku a jací ptáčci odlétají přečkat zimu do teplých krajin. Při pohybových hrách si děti zahrály na různá zvířátka, ale i na vlaštovky, vrabce a čápa. Hrou na ozvěnu se naučily písničku“ Bude zima, bude mráz“ a procvičily si prsty při výrobě koláže. Lepením kousků barevného papíru na čtvrtku vytvořily pelíšek do kterého na závěr vlepily vybarvenou šablonku zvířátka a radovaly se, jak se jim to povedlo.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz