Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
12.11.2020, MŠ Žižkovo údolí

CO DĚLAJÍ ZVÍŘÁTKA NA PODZIM?

Brum, brum, brum, medvěd staví dům.

Nejdřív stěny, potom střechu,

leze, leze do pelechu.

Brum, brum, brum, už má celý dům.

Koťata si celý týden povídala o tom jak se zvířátka a ptáčci připravují na zimu. Děti si poslechly pohádku „Boudo, budko“, prohlížely si obrázky lesních zvířat, dovídaly se čím se živí, která z nich se ukládají k zimnímu spánku a jací ptáčci odlétají přečkat zimu do teplých krajin. Při pohybových hrách si děti zahrály na různá zvířátka, ale i na vlaštovky, vrabce a čápa. Hrou na ozvěnu se naučily písničku“ Bude zima, bude mráz“ a procvičily si prsty při výrobě koláže. Lepením kousků barevného papíru na čtvrtku vytvořily pelíšek do kterého na závěr vlepily vybarvenou šablonku zvířátka a radovaly se, jak se jim to povedlo.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz