Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

OD 25.2.2021 DO 2.3.2021 VČETNĚ,JE MATEŘSKÁ ŠKOLA Z DŮVODU KARANTÉNY ZAMĚSTNANCŮ /DOVID-19/ UZAVŘENA. Potvrzení /formulář/o ošetřovném najdete na stránkách cssz.cz. Sledujte další informace na stránkách MŠ.Kontakt na vedoucí  p.uč.Pravečkovou 724 857 640.
Zpět
22.02.2021, MŠ Žižkovo údolí

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE

Děti ze třídy Koťat si celý týden povídaly o práci a povolání. Poslechly si pohádku „O slepičce“, které kamarádi nepomohli zasít a sklidit obilí, ani s pečením koláčů, ale mlsat chtěli všichni. Naučily se písničku „Zedník a udělaly si koláče ze čtvrtky, které potřely lepidlem, posypaly mákem a kokosem. Procvičily si tak stříhání a špetkový úchop. Pří pohybových hrách „na hasiče“, „cukráře“ a „číšníky“ si děti procvičily hrubou motoriku a spolupráci při týmové práci.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz