Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
05.06.2024, MŠ Žižkovo údolí

Berušky vyráběly černouška z papíru

Děti u Berušek si povídaly o různých národnostech a dětech z celého světa. Dovídaly se jak a kde žijí, že mluví jinou řečí a také trochu jinak vypadají. Děti také pochopily, že i když některé národnosti jinak vypadají, stejně pláčou, když jsou smutní a radují se, když je něco potěší. Aby bylo veselo, tak si vyrobily pěkné "černoušky" z papírových ruliček a namalovaly každému moc hezky úsměv. Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz