Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
26.03.2024, MŠ Žižkovo údolí

Berušky sázely velikonoční travičku

Berušky si povídaly o jaru a jeho charakteristických znacích. Učily se poznávat první jarní květiny a znát jejich jména. A protože "Velikonoce" nám už pomalu klepou na dveře, zasadily si děti velikonoční travičku a vyrobily si moc hezké ozdoby ze samotvrdnoucí hmoty v podobě kraslice, zajíčka, kuřátek a beránka. Děti si sázení travičky moc užily a na ozdobách si dávaly opravdu  záležet, proto se také všem povedly. Jsou to velké šikulky! Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz