Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
20.06.2024, MŠ Žižkovo údolí

Berušky a Koťata v psí školce

Děti ze třídy Koťat a Berušek navštívily Psí školku, kde se dozvěděly spoustu zajímavostí ze života pejsků. Jak se k pejskům chovat, co si pořídit, když se chceme o pejska starat, jak se zachovat při styku s neznámým psem. Pozorovaly pejsky při výcviku a také jim mohly dát pamlsky a pomazlit se s nimi.Nakonec plnily úkoly,které pro ně připravily paní cvičitelky pejsků. Užili jsme si krásné dopoledne .Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz