Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
25.01.2023, MŠ Žižkovo údolí

1.lekce bruslení

Děti ze třídy Koťat si, pod vedením trenéra hokejového klubu „HC DRACI“ Miroslava Sichrovského, báječně užívaly první lekci bruslení. Někteří si osvojovaly své první krůčky na bruslích a statečně ,s úsměvem, prožívaly drobné nezdary i pády. Jiní už krásně bruslily bez hrazdičky. Děti si zahrály spoustu her, sbíraly míče na ledě, chytaly obruče, procvičily si nejen těla a hrubou motoriku, ale i barvy při hře „Čáp ztratil čepičku“ , také postřeh a orientaci v prostoru. A na závěr si užily velikou legraci při oblíbených „Raketách“ , když se posadily na kužely a trenér je posílal po ledové ploše na spanilou jízdu, kterou děti chtěly opakovat pořád a pořád dokola.Motto

Kdo si hraje - nezlobí

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz