25.01.2023, MŠ Žižkovo údolí

1.lekce bruslení

Děti ze třídy Koťat si, pod vedením trenéra hokejového klubu „HC DRACI“ Miroslava Sichrovského, báječně užívaly první lekci bruslení. Někteří si osvojovaly své první krůčky na bruslích a statečně ,s úsměvem, prožívaly drobné nezdary i pády. Jiní už krásně bruslily bez hrazdičky. Děti si zahrály spoustu her, sbíraly míče na ledě, chytaly obruče, procvičily si nejen těla a hrubou motoriku, ale i barvy při hře „Čáp ztratil čepičku“ , také postřeh a orientaci v prostoru. A na závěr si užily velikou legraci při oblíbených „Raketách“ , když se posadily na kužely a trenér je posílal po ledové ploše na spanilou jízdu, kterou děti chtěly opakovat pořád a pořád dokola.