Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
21.05.2021, MŠ Žižkovo údolí

ZPÁTKY DO JESLÍ

Jesličky se opět otevřely pro všechny děti.Období uzavření jeslí mohlo mít vliv na chování dětí.Pro některé byl návrat ve znamení sziček,proto se tety rozhodly zaměřit prioritně na minimalizaci stresových situací a vytvořit bezpečné prostředí ve kterém je prostor jak pro posilování vzájemných vztahůl,tak pro pozvolné obnovování pracovních návyků.Děti si velice rychle přivykají,jsou moc šikovné.



Motto

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz