Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Vážení rodiče, během prázdninového provozu v náhradních MŠ zvoňte. Pokud bude vaše dítě ukončovat docházku do MŠ, nezapomeňte, prosím, odevzdat přístupové čipy, bude vám vrácena záloha.
Zpět
11.12.2018, MŠ Žižkovo údolí

PROSINEC V JESLÍCH

DĚTI V JESLÍCH OPĚT NEZAHÁLELY A UDĚLALY KUS PRÁCE. ŠROUBOVALY A VKLÁDALY TVARY DLE PŘÍSLUŠENSTVÍ,ABY SI PROCVIČILY SVÉ MOTORICKÉ DOVEDNOSTI. DĚTI DÁLE VYRÁBĚLY ANDĚLA,ČERTA A MIKULÁŠE,A PROTOŽE JSOU MOC HODNÉ,BYLY NÁLEŽITĚ ODMĚNĚNY, JAK PAMLSKAMI,TAK I ZÁBAVNOU SKLUZAVKOU A HROU S PADÁKEM…DĚTI SE DÁLE SEZNAMOVALY S VÁNOČNÍIMI KOLEDAMI,KT.JSME SI ZAZPÍVALI A DOPROVODILI V RÁMCI HUDEBNÍ VÝCHOVY,HUDEBNÍMI NÁSTROJI. NA PŘÍCHOD JEŽÍŠKA UŽ JSME SE TAKÉ PŘIPRAVILI,A TO KRÁSNĚ OZDOBENÝM STROMEČKEM.Motto

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz