Omlouvání dětí: +420 417 823 883

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Modelování

Aktuality

Středa11.11.2020 "Prstík sem a prstík tam,překvapení udělám".Děti v jeslích se seznamovaly s modelovací hmotou,rozvíjely při tom kreativitu,fantazii,drobné  prstové sdvaly,hmat a výtvarné dovednosti.

Přečíst více

Podzimní čarování

Aktuality

Pátek23.10.2020 Děti se seznamovaly s barvami podzimu,procvičovaly jemnou motoriku a zdokonalovaly své pracovní dovednosti.

Přečíst více

Korále

Aktuality

Pátek09.10.2020 Princeznička na bále poztrácela korále.Její táta mocný král,Honzíka si zavolal:"Honzíku,máš namále,přines nám ty korále!"....... Děti zdobily barvičkami korále pro princeznu.

Přečíst více

Barevné čarování

Aktuality

Středa23.09.2020 Děti se seznamovaly s barvičkami a rozvíjely své dovednosti.

Přečíst více

Září v jeslích

Aktuality

Pátek04.09.2020 Nový školní rok nastal i pro děti v jeslích.Po prázdninách nastoupily nové děti.Září v jeslích budeme prožívat ve znamení adaptace.Dětem jsme se snažili společně poskytnout vstřícné a příjemné prostředí pro první krůčky do samostatného života bez rodičů.

Přečíst více

Zahájení nového školního roku.

Aktuality

Pondělí31.08.2020 Pokud jsou u žáka příznaky (jako je např. zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod.) patrné již při příchodu do školy, není vpuštěn do budovy školy – v případě dítěte či nezletilého žáka za podmínky, že je přítomen jeho zákonný zástupce, jinak to zákonnému zástupci neprodleně oznámit. Jestliže se příznak…

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Motto

Do těch našich jesliček, chodí hodně dětiček.
Tetičky je mají rády, hrají si tam s kamarády.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz