Vážení rodiče, během prázdninového provozu v náhradních MŠ zvoňte. Pokud bude vaše dítě ukončovat docházku do MŠ, nezapomeňte, prosím, odevzdat přístupové čipy, bude vám vrácena záloha.
12.06.2019, Jiřina Ondráková

Sovičky na olympiádě Mimoňů

Děti ze třídy Soviček se účastnily, letošní olympiády mimoňů, kde si vyzkoušely svou fyzickou zdatnost,obratnost a týmovou spolupráci. Děti soutěžely v různých disciplínách jako hod na cíl, hod do dálky, skok z místa do písku, běh na 40 metrů,překážková dráha a štafeta. Dětem se závody líbily a odměnou za jejich snažení byla diplom a medaile.