Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Myšky a ovoce

Aktuality

Čtvrtek25.10.2018 Myšky poznávaly různé druhy ovoce, které ochutnávaly a také si rozpůlená jablíčka zkusily otiskovat. A moc se jim to vedlo.

Přečíst více

Když foukal vítr od hory, Sovičky pekly brambory

Aktuality

Čtvrtek25.10.2018 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Myšky a dráček

Aktuality

Čtvrtek25.10.2018 Vysoko až nad oblaka, do větru pouštíme draka. Dejte pozor děti, ať vám neuletí. Lepením nasbíraných listů na připravenou čtvrtku si děti udělaly draka. Je moc hezký a zdobí nám dveře od šatny.

Přečíst více

Kopu, kopu brambory...

Aktuality

Úterý23.10.2018 Kulaté jak knoflíky, ale někdy veliký. V hlíně tiše sedí, do tmy spolu hledí. Vykopem je na zahrádce, s motykou to půjde hladce. Kaši si z nich uděláme, společně si pochutnáme! Sovičky byly velice pilné. S bramborou si zacvičily, určovaly počet a porovnávaly řádky brambor. A užily si spoustu zábavy.

Přečíst více

Sluníčko, sluníčko, zahřej mě maličko!

Aktuality

Úterý23.10.2018 Myšky obtiskávaly barevné listy okolo šablony a potom prstovými barvami domalovaly sluníčku obličej.

Přečíst více

Hrátky s moukou

Aktuality

Čtvrtek18.10.2018 Sovičky si vytvořily krásné obrázky pomocí šablon a mouky. Rozlišovaly podle hmatu mouku hladkou, polohrubou a hrubou. Poznávaly na obrázcích druhy obilí.Kreslily si do mouky na plechu. Přesýpaly mouku a učily se používat kuchyňské náčinní kvedlačku a metličku. Byla to velká zábava.  

Přečíst více

Čáry, máry, med, ať je ticho hned!

Aktuality

Úterý09.10.2018 Dnes bylo ve školce velmi veselo. Některé děti se učily kouzelnickému umění pod vedením mistra Waldiniho. Čekalo je spoustu zajímavých triků a překvapení v podobě malé ochočené holubice Natálky. Děti byly nadšené a dlouho si o kouzelníkovi povídaly.

Přečíst více

Sovičky si rozvíjí pracovní dovednosti

Aktuality

Pátek05.10.2018  Jablíčko se kutálelo ze zahrádky ven. Kdo ho zvedl, ten ho snědl, třeba tenhle ten. Jablíčka jsme počítali, myli a třídili podle velikosti, barvy, krájeli a skládali do sušičky, opatrně jsme pracovali s nožem. Péťův prstík neposeda...najednou si pod nůž sedá. Pracovat se s ním už nedá, tak si ke stolu smutně sedá. Poznávali jsme rozdíl mezi sušeným a čerstvým ovocem, třídili ovoce a zelenin…

Přečíst více

Podzimníček ze sklenice

Aktuality

Pátek05.10.2018 U Soviček ve třídě je podzimní tvoření v plném proudu. Poté co jsme si vyzdobili šatnu barevnými listy, pustili jsme se do tvoření ze sklenic. Ty jsme si natřeli barvou. A už se můžeme pustit do zdobení. Potřebujeme k tomu hodně různých přízdob a fantazii, a tak nám práce jde pomalu od ruky. Ale postupně si každý vytvoří svého podzimní skřítka a vymyslí mu jméno. Tak buďte trpěliví než se skřítek …

Přečíst více

Co už umí Myšky

Aktuality

Čtvrtek04.10.2018 Myšky jsou velké šikulky. I když občas ještě nějaká slzička ukápne, většina už chodí do školky s úsměvem a vesele si hrejí s kamarády.

Přečíst více

Přejít na stránku: 2357

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz