Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

  Vážení rodiče, během prázdninového provozu v náhradních MŠ zvoňte. Pokud bude vaše dítě ukončovat docházku do MŠ, nezapomeňte, prosím, odevzdat přístupové čipy, bude vám vrácena záloha.
Zpět

Aktuality

Jarní dílnička u Včeliček

Aktuality

Pátek12.04.2019   Děti společně s maminkami si vytvořily výzdobu na svátky jara. Společně si vytvořily zajíčka, kuřátko,velkého zajíčka. Navzájem si pomáhaly, ve třídě byla příjemná atmosféra….těší se na další tvoření.

Přečíst více

Včelky v knihovně

Aktuality

Pátek12.04.2019 Děti ze třídy Včeliček se zúčastnily besedy v Městské knihovně Za Chlumem. Poslechly si pohádku, hádaly hádanky a dostaly omalovánku. Moc se jim tam líbilo. Poděkovaly paní knihovnici zpěvem písně Lečo.

Přečíst více

Včelky zpívaly

Aktuality

Pátek12.04.2019 Děti ze třídy Včeliček se zúčastnily soutěže ve zpěvu O Bořeňskou čarodějnici. Byly šikovné, dostaly diplom za účast a sladkosti.

Přečíst více

Hop do vody...

Aktuality

Středa10.04.2019 Plavčíci nástup!!! Je čas se seznámit s vodou! Někdo to zvládá napoprvé jako Pája a někdo jde na to s námořnickou rozvahou dědy Lebedy jako ve známém Večerníčku. Všichni se však snaží splnit všechny úkoly, co nejlépe. Zasluhují velikou námořnickou pochvalu samotného kapitána . Plavčo je přece bezva.

Přečíst více

Jaro už je tu………..

Aktuality

Středa10.04.2019 Děti ze Včeliček se již připravují na svátky jara „ Velikonoce“. Začaly si vyrábět travičku, do které si dají ozdobená vajíčka. Dalo jim to práci, než vše nalepily, nastříhaly a ozdobily. Svými výrobky si zdobí třídu i šatnu.  

Přečíst více

Sovičky na výstavě

Aktuality

Úterý09.04.2019   Sovičky se byly podívat na výstavu " mašinek", moc se jim líbila. Výstava je ve Výstavní síni Pod Věží.

Přečíst více

Jarní louka plná květů

Aktuality

Úterý09.04.2019 Děti ze třídy Včeliček vytvářely "jarní louku". Pomocí nůžek si vystřihly jednotlivé květiny, stonky, trávu a postupně si vše nalepily. Procvičily si tak správné držení nůžek, lepení či smysl pro rozvíjení své tvořivosti.

Přečíst více

Myšky malovaly sluníčko

Aktuality

Pondělí08.04.2019 Myšky si povídaly o sluníčku, které nás začíná hřát a probouzí kytičky ze zimního spánku. A abychom jaro přivítaly jak se patří,vyráběly děti sluníčko s duhou. Na šablonu slunce nanesly houbičkou temperovou barvu a po zaschnutí barvy nalepily barevné proužky a oči.  Štětcem namalovaly temperou pusu. Myšky jsou šikulky a všem to šlo krásně od ruky.  

Přečíst více

Včelky na louce

Aktuality

Pondělí01.04.2019 Táta včera na venku naše první sněženku…..děti - Včeličky si zkusily zaplnit plochu a domalovat květiny temperovými barvami

Přečíst více

Malí herci jsou u Myšek

Aktuality

Pondělí01.04.2019 Děti „ myšky „ si zkusily zahrát pohádku Budka poli. Nejprve si postavily boudu a pak již jen hrály. Moc se jim to líbilo….

Přečíst více

Přejít na stránku: 23517

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz