Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Pohádkový bál u Soviček

Aktuality

Úterý22.03.2022 Ve čtvrtek jsme měli ve školce projektový den Pohádkový bál. Sešlo se tu spoustu pohádkových bytostí. Nejprve se představily, seznámily se a  pak následovala promenáda v rytmu hudby po celé budově. Nechyběl ani tanec a plnění různých úkolů k hledání pokladu. Díky získání pohádkových peněz si pak naše děti mohly koupit v pohádkovém obchodě mlsky dle vlastní chuti. Podívejte jak jim to slušelo :)

Přečíst více

Děti z Myšek pomáhaly najít ztracené korále

Aktuality

Čtvrtek10.03.2022 Nejdříve děti musely hledat korále podle barviček. Když je všechny posbíraly,tak je navlékly na šňůrku, aby se znovu neztratily. Nakonec si každý obtiskl své korále pomocí chlupatých bambulek na vyznačenou linku na čtvrtce. Naučily jsme se i novou písničku. Pojďte si ji zazpívat s námi. Princeznička na bále, poztrácela korále. Její táta, mocný král, Honzíka si zavolal. Honzíku, máš na mále, přine…

Přečíst více

Když se ve školce hraje a zpívá aneb setkání s VESELOU KYTAROU

Aktuality

Úterý08.03.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Včeličky na Masopustu

Aktuality

Úterý08.03.2022 Také naše Včeličky šly poznávat tradiční MASOPUST a to stylově ve včelích maskách. Podívejte, jak jim to slušelo.

Přečíst více

O Budulínkovi

Aktuality

Úterý08.03.2022 O Budulínkovi Celý týden nás v Myšičkách provázel Budulínek a jeho trampoty. Hráli jsme si na nezbedné lištičky a zachraňovali Budulínka. "Bumtarata bubínek, fidli, fidli housličky. Je tam náš Budulínek a s ním jsou tři lištičky.

Přečíst více

SOVIČKY NA MASOPUSTU

Aktuality

Úterý08.03.2022 Děti ze třídy Soviček se vypravily na náměstí poznávat českou tradici MASOPUST. Měly možnost vidět nejen jarmark, ale i tradiční masky jako byl kominík,řezník, medvědář s medvědem, ženicha s nevěstou, ponocného, kobylu, Turky, Moranu a jiné. Samy nelenily a vyrobily si také masky například masku sovičky, páva, vlka či jednorožce a zúčastnily se průvodu masek.

Přečíst více

U Soviček zvesela vyhrávala kapela

Aktuality

Čtvrtek03.03.2022 Děti už poznají spoustu hudebních nástrojů nejen na obrázcích, ale i podle jejich zvuku. Na některé hudební nástroje si také vyzkoušely zahrát, a tak u Soviček zvesela, vyhrávala kapela.

Přečíst více

Recitační soutěž O BOŘEŇSKOU ČARODĚJNICI

Aktuality

Čtvrtek03.03.2022 Pět Soviček se zúčastnilo recitační soutěže O Bořeňskou čarodějnici. Zvládli to na 1*. Všichni jsme z nich měli velkou radost a drželi jim palce.

Přečíst více

Pekařství u Myšiček

Aktuality

Pondělí28.02.2022 U Myšiček to krásně vonělo. Děti si zahrály na pekaře a upekly z těsta chutné koláče. "Mňam, mňam opravdu dobré!" bylo slyšet po ochutnání. 

Přečíst více

Co takhle si dát pizzu od Soviček?

Aktuality

Pondělí28.02.2022 Naše šikovné Sovičky už zvládnou upéct pizzu. A věřte nebo nevěřte opravdu velmi chutnou.

Přečíst více

Přejít na stránku: 23512

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz