Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Na ruce mám rukavice, kdyby přišla fujavice

Aktuality

Úterý12.02.2019 Čepice, šály, rukavice, Včelkám je teplo převelice. Včeličky si v zimě udržují ruce v teple a tak si vyrobily další rukavice a moc se nám povedly.

Přečíst více

I v pyžamu jde postavit dům

Aktuality

Čtvrtek07.02.2019 Po polštářkové "bitvě" jsme si společně postavili "dům" do kterého se všichni vejdeme. A že nám to šlo pěkně od ruky - podívejte se!

Přečíst více

Není to sen, máme pyžamový den!

Aktuality

Čtvrtek07.02.2019 Sovičky dnes měly veselý pyžamový den. Přišly v pyžamu a přinesly si sebou svůj oblíbený polštářek a plyšáka.

Přečíst více

Ráno vyjde sluníčko, pošimrá nás maličko

Aktuality

Středa06.02.2019 Sovičky se seznámily s netradiční výtvarnou technikou - malování na alobal potřený barvou. A vznikly nám krásné lesklé obrázky, které představují den a noc.

Přečíst více

Sovičky si hrají na tučňáky

Aktuality

Pátek01.02.2019 Tučňáčí chůze s vajíčkem...to byla zábava!

Přečíst více

Za polárním kruhem, každý chce být dobrodruhem

Aktuality

Pátek01.02.2019 Sovičky si celý týden hrály na Eskymáky. Vymyslely si jméma eskymáckých rodin: NANUKOVI, POLÁRKOVI, SNÍŽKOVI A TUČŇÁKOVI  a jejich společný pozdrav. Společně ve skupinkách plnily úkoly - tučňáčí chůze s vajíčkem / míčem/, udržet se na tající kře, přiřadit k sobě kry stejné velikosti a tvaru, chytání ryb, a stavění iglú z kostkového cukru. Polární expres jim za odměnu přivezl nanukové dorty a moo…

Přečíst více

Včelky se učí stříhat

Aktuality

Čtvrtek31.01.2019 Včeličky procvičují správný úchop nůžek a rovné stříhání a aby to byla legrace, vyrobili jsme si vlastní puzzle obrázek, který jsme nastříhali a poté složili znovu dohromady.

Přečíst více

Sněhuláček panáček

Aktuality

Čtvrtek31.01.2019 Chceme mít ve školce krásnou výzdobu a tak tvoříme sněhuláky. Jako kolektivní práci jsme vytvořili velkého sněhuláka z natrhaných kousků novin a poté jsme si každý zvlášť sněhuláka vybarvili jako omalovánku, snad napadne dost sněhu, abychom jsme si ho mohli postavit i před školkou.

Přečíst více

Včelky nezapomínají na ptáčky

Aktuality

Čtvrtek31.01.2019 Včelky nezapomínají také na ptáčky, kteří mají v zimě hlad. Každý den jim plníme krmítko slunečnicovými semínky a pozorujeme ptáčky přes okno. Nakonec jsme si vyrobili krmítko s ptáčky na památku.

Přečíst více

Včelky a čepice

Aktuality

Čtvrtek31.01.2019 Včelkám zima nikdy není, vyrobili jsme si čepice. Jednu jsme polepili bavlnkami, aby nás zahřála a druhou jsme si vybarvili tuší.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13511

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz